2733
2739

اقا خدای نکرده فک نکنین رتبه خودمه نه به مولا😐من خودم ۹ هزار شدم میخامم پشت کنکور بمونم😔😔رفیقم خیلی حالش بده طفلی خیلی ام خونده بوداااا

تو فکر اینه ک مامایی یا پرستاری ازاد بخونه اگه کسی میتونه راهنمایی کنه بگه

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

منم ۴۴هزار

اگ چیزی فهمیدی ب منم بگو:(منم ی دوستت خب

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منطقه چند؟

من بگین لطفا:(

۳هستم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2728

منطقه ۳ عزیزم

(آنجا ببر مرا که°•شرابم•° نمیبرد) /یه چن تا :اماده شو بیام دنبالت هم واسه ما میذاشتین خب وحشیا  تویی که انقده مهربونی میشه یه صلواتم واسه زود مامان شدن منم بفرستی؟؟

9 هزار هم‌ کم‌نیست 

از بس اینجایی درس یادت رفته 🤨🤨

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

فک نکنم

من دوستم پارسال با ۲۰هزار پرستارب ازاد یه شهرستان کوچیک اورد

2738
9 هزار هم‌ کم‌نیست  از بس اینجایی درس یادت رفته 🤨🤨

دندون پزشکیو نمیارم 

من عاشق دندونم

فک نکنم من دوستم پارسال با ۲۰هزار پرستارب ازاد یه شهرستان کوچیک اورد

پارسال یکی از دوستام با ۲۱ هزار پرستاری روزانه رفت

😐عجب

۴ سال پیش آخرین رتبه ی مامایی آزاد ۱۷ هزار بود  الان نهایتش تا ۹ هزار بشه آورد

اوووووو اشتبا نمیکنی؟من دیدم خوزستان تا ۷۰ هزار هم گرفتن 

نتیجه رو ب منم بگو لطفا

2706