2733
2734
عنوان

به خاطر لک سفید رفتم دکتر

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 28 پست
اره اره 😭 دقیقااا

نترس بابا پسرمن بالای ابروش بود بزرگم میشد کل کله ش درگیر بود منم میترسیدم پمادو هرشب زدم ی ماهه کلا رفت

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
من میشناسم کسی رو که درمان شد...اون از شکمش شروع شد...اما الان همون شکمشم خوب شده

چه جوری خوب شد؟

ببین خیلی کمه رو صورتم اندازه خیلی کم زیر چشممه ولی خوب میدونم. چه جوری خوب شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای راست میگی پسرت چند سالشه؟ پسر من هشت سالشه لک سفید داره کمرنگه یعنی خوب میشه؟

اره بابا یعنی اوایل منم میگفتم پیسه ولی دوبار بردیمش دکتر باراول صابون داد که با اون خوب نشو بار دوم پماد داد گفت تغذیه ش چجوریه صبحانه کامل میخوره که پسرم ی لقمه بیشتر نمیخوره دکتر گفت از اونه

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
چه جوری خوب شد؟ ببین خیلی کمه رو صورتم اندازه خیلی کم زیر چشممه ولی خوب میدونم. چه جوری خوب شد؟

ببین اولن اینکه اسمت خیلی باحاله خواهره آقای نعمتیان  دومن این که من خیلی باهاش نزدیک نیستم...از کسی که نزدیکه بهش میپرسم

2740
انشالله که اون نیست ما ارثی داشتیم متاسفانه خیلی سخته خیییلی روحیم خرابه

ما نداشتیم تو خانوادمون

به خدا دارم دیوانه میشم

یسری ماهی با ماست خوردم دکتر گفت هر کی بخوره اینجوری میشه...حالام ازمایش خون باید بدم. شما ازمایش خون دادی؟؟؟ الان با ارایش میتونی بپوشونیش؟؟ خیلی مشخصه؟😭😕