2737
2739

این چقدر ارزش داره؟

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦

پرستاری میارزه چون بعدنم بخوای مهاجرت کنی پرستارارو رو هوا میبرن مخصوصا دبی

ولی بازم نمیدونم 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برو

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
2731

خب از ر‌شته های بدون کارایی خیلی بهترن

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

پرستاری اره چون واقعا میری سرکار  حقوقشم برای یک خانوم خوبه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2738

اولا علاقت مهمه 

دوم اینکه این رشتخ ها مث چند سال پیش کارشون قطعی نیس

شخصا پرستاری و نمیدوستم چون تحمل خون ندارم

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

الان رشته پرستاری بازارش خوبه دو سالی که طرح بگذرونی خرج دانشگاهت در میاد ولی واسه استخدامی و کار چهار سال دیگه رو نمیدونم . الان هر چی اشنا داشتیم که پرستاری خوندن همشون شاغلن . مامایی خوب نیست استرس و مسئولیتش خیلی زیاده پرستاری بهتره

بهیچ وجه.. یا برو دولتی بخون یا نروو... باور کن دانشگاه ازاد چیزی بهت اضافه نمیشه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

پرستاری ارزش داره چون کار براش هست و حقوقشم خوبه هر چی شهریه بدی زود در میاری

2706