2733
2739
عنوان

متولدین ۷۶. بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۷۳ هستم.

تو عمرم سرکار نرفتم تاحالا ولی عاااشق این بودم و هستم که شاغل بشم درآمد در بیارم از خودم هرچقدر هم کم.

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2728
من ۷۳ هستم. تو عمرم سرکار نرفتم تاحالا ولی عاااشق اینم بودم و هستم شاغل بشم درآمد در بیارم از خودم ...

انشالا شما هم شاغل میشی

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.
انشالا شما هم شاغل میشی

ممنون عزیزم⚘😍

انشاالله

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2738

بله جهیزیم اسباب دست رنج خودم هستش 🤗🤗🤗🤗

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
هیچی😐  صد تومن پول دارم ک از شوهرم گرفتم اونم چیزی لازم دارم ک خرج میشه

باز شماها که متاهلید از ما جلوترین شوهر و‌خونه زندگی دارین😂

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

منم هیچی تاحالا هرارتومنم درامد نداشتم

انشالله سال ۱۴۰۱ به عنوان معلم تو ی مدرسه مشغول به کارم

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2706