2733
2734
عنوان

متولدین ۷۶. بیاین یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 39 پست
بله جهیزیم اسباب دست رنج خودم هستش 🤗🤗🤗🤗

همچنین پسر ناااازم😍😍😍

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
۷۸هستم بیست  تومن پول دارم خودم جمع کردم ی شش هفت تومنیم دارم که مامانم داده مقداری هم ...

بیست ملیون ؟ ماشالا 

شعلت چیه تونستی تو ۲۱ سالگی بیست تومن جمع کنی 

نمیدونم چندمین کاربریمه.همش ایمیل و پسورد یادم میره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیست ملیون ؟ ماشالا  شعلت چیه تونستی تو ۲۱ سالگی بیست تومن جمع کنی

بیکارم😂

چن ماهیی میشه بورس کار میکنم که اونم فعلا چن ماهه ضرر داده داره سودهاشو میگیره😂

البته ده تومنشو از قبل دارم من خیلی برنامه ریزی میکنم رو پول تو جیبیم همیشه پس انداز میکنم 

2728

متولدبهار76

چهل هزارنقددارم،يه شوهر،يه دخترچهارونيم ساله،يه دوقلوپسرتوشکمم،وديگرهيچ

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
بیکارم😂 چن ماهیی میشه بورس کار میکنم که اونم فعلا چن ماهه ضرر داده داره سودهاشو میگیره😂 البته ده ...

پربرکت باشه انشالا عریزم

استارتر مرسسسی بابت تاپیکت منم 76 خیلی دپرس بودم امروز حس میکردم خیلی عقبم

الان دیدم همه یه لول اند😂 فدات

2740
الان دیدم همه یه لول اند😂 فدات

میدونی من یه تایمی خیلی موفق بودم الانم شاید هستم ولی حس میکنم بسه شدم کاری نمیتونم بکنم درحالیکه خودم هزینه تحصیلمو میدم دانشجوی کارشناسی م . سابقه کار دارم 3 سال سابقه بیمه دارم الانم که کارنمیکنم بیمه مو پرداخت میکنم نمیدوووونم ایشاالله حال دل هممون خوب بشه از این نا امیدی دربیایم عزیزم 

از خودم فقط چندتا سکه دارم

با یک اتاق کیف و کفش و چکمه ی مارک و برند

که تمام حقوقم میره برای همینا همشون شناسنامه دارن

چیز زیادی ندارم ولی افتخار میکنم که ارشد یکی از بهترین دانشگاه های تهران دارم با آیلتس ۷ونیم و مدرک دلف فرانسه و کلی مدرک فنی حرفه ای مرتبط با شغلم و گواهینامه و گواهینامه بین المللی و مدرک مربیگری شنا و....