2737
2739
عنوان

رشته های بر اساس سوابق تحصیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 10856 بازدید | 34 پست
اره چرا نشه ....توکارنامه ات نوشته چه دانشگاه هایی مجاز شدی به انتخاب رشته برو دفترچه رو بگیر هررشته ...

ینی بر اساس سوابق تحصیلی قبول میشه ربطی به رتبه کنکورش نداره؟میشه دانشگاه دولتی هم قبول شه بر اساس سوابق تحصیلی  رتبش بالاس تولی معدلش خوبه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی بر اساس سوابق تحصیلی قبول میشه ربطی به رتبه کنکورش نداره؟میشه دانشگاه دولتی هم قبول شه بر اساس س ...

بیین گلم

براساس سوابق یعنی براساس معدل حالا یا معدل دیپلم یا پیش دانشکاهیی دقیق اینو نمیدونم......

واصن به رتبه کنکورت به ترازت به هیچی کاری ندارن.....

میری کافی نت میگی میخوام براساس سوابق انتخاب رشته کنم 

حالا اینجا دوشاخه میشه یکی دانشگاه ازاد یکی پیام نور ودولتی وشبانه.....

دانشگاه ازاد انتخاب رشته اش جداس 

هرکدومو که میخوای بگو دفترچه شو بهت بدن کد رشته ها داخلش نوشته

براساس اولویت رشته ای که دوست داری  کدرشته هاروبنویس

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
2731
ینی بر اساس سوابق تحصیلی قبول میشه ربطی به رتبه کنکورش نداره؟میشه دانشگاه دولتی هم قبول شه بر اساس س ...

حالا اینکه نباید انتظارداشته باشی رشته های تاپ‌تواین لیست رشته ها باشن....

رشته های معدودی هستن که میتونی انتخاب کنی...

اره گلم دانشکاه دولتی هم براساس سوابق داره 

براساس سوابق دوتا ورودی داره یکی مهر یکی بهمن ❤

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
بر اساس سوابق تحصیلی فقط دانشگاه ازاد میشه رفت؟؟؟

نه گلم دانشگاه دولتی وپیام نور سما علمی کاربردی

هم هستن

ولی نمیدونم هنوز فرصت انتخاب رشته برای بقیه دانشکاه ها هست یانه‌‌..

ولی نگران نباش اگر فرصت دانشکاه دولتی تمام شده باشه دوباره بهمن ماه پذیرش دارن

2740
بچه ها  دام پزشکی بدون کنکور هم هست ؟

گلم بروسایت سنجش نوشته دفترچه براساس سوابق اونو دان کن نوشته داخلش

اها پس دولتی هم میشه

عزیزم سایت سنجش رو بزن نوشته دفترچه کد رشته ها براساس سوابق دانلودش کن 

ببین هردانشگاهیی کدوم زشته هارو داره و......

عزیز میشه هم با رتبه انتخاب رشته کرد و هم براساس سوابق تحصیلی..ینی 2تا انتخاب رشته

اره میشه

عزیزم

اگر بخونی ولیسانس بگیری میتونی ازمونای اموزش پرورش رو بدی وبه عنوان معلمی قبول بشی گلم ویه نظرم رشت ...

واقعا میشه شرکت کرد برای آموزش پرورش من خیلی دلم میخواست بتونم برم فرهنگیان

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩
واقعا میشه شرکت کرد برای آموزش پرورش من خیلی دلم میخواست بتونم برم فرهنگیان

اره عزیزم بالیسانس علوم تربیتی و روانشناسی میتونی برای ازمونا استخدامی اموزش پرورش شرکت کنی گلم😊

2706