2410
2553
عنوان

رشته های بر اساس سوابق تحصیلی

10801 بازدید | 34 پست

بچه ها این رشته ها چیان 

تجربی ام 

یکم راهنمایی کنید در این باره

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هرچی تو اون دفترچه هست میشه انتخاب کنی

رشته های چطوری ان‌خوبن؟

همه زندگیم خواهر کوچولوی مهربونم♥️⁩🌱لطفا برای سلامتیش دعا کنید⁦❤️⁩لطفا هم برای سلامتی خواهرم و هم خوشبختی خودم صلوات بفرستید لایک کنید منم براتون می‌فرستم 🌼⁦❤️⁩

رشته های علوم پایه بدلیل عدم انتخاب توسط داوطلبین بشکل سوابق تحصیلی دانشجو میپذیرند از جمله شیمی،شیمی کاربردی،شیمی آفات ،نجوم،فیزیک

زندگی چیزیست که برایت اتفاق می‌افتد، وقتی داری برای چیز دیگری برنامه می‌ریزی😊
رشته های علوم پایه بدلیل عدم انتخاب توسط داوطلبین بشکل سوابق تحصیلی دانشجو میپذیرند از جمله شیمی،شیم ...

حقوق روانشانسی حسابداری مهندسی پزشکی 

مترجمی زبان ادبیات ربان علوم تربیتی کاردانی اموزش وپرورش 

ایناهم هستن

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
2714
حقوق روانشانسی حسابداری مهندسی پزشکی  مترجمی زبان ادبیات ربان علوم تربیتی کاردانی اموزش وپرورش ...

علوم تربیتی چی هست

علوم تربیتی چی هست

اگر بخونی ولیسانس بگیری میتونی ازمونای اموزش پرورش رو بدی وبه عنوان معلمی قبول بشی گلم

ویه نظرم رشته ای هست که بازار کار خوبی داره

تیکربارداریم نیست....زمان مشخص شدن سرنوشتمه..‌.برام دعا کنیدکمر خانوادم به خاطرمن نشکنه🖤❤
میشه توصیح بدید به من..الان کسی که کنکور داده رتبش بالاس میش انتخاب کنه؟کجا باید بره؟ازاد میشه باید ...

اره چرا نشه ....توکارنامه ات نوشته چه دانشگاه هایی مجاز شدی به انتخاب رشته برو دفترچه رو بگیر هررشته ای که فک میکنی قبول میشی انتخاب کن البته بری پیش مشاور واسه انتخاب رشته خیلی خوبه....

واینکه انتخاب رشته روهم کافی نت انجام میده برات اگر یاد نداری

میشه توصیح بدید به من..الان کسی که کنکور داده رتبش بالاس میش انتخاب کنه؟کجا باید بره؟ازاد میشه باید ...

انتخاب رشته دانشکاه ازاد تا ۷ مهر فرصت هست حواست باشه

بچه ها اگه الان جواب کنکور اومده باشه و طرف رتبش افتضاح باشه میتونه بره دانشگاه ازاد؟

اره گلم برو لیست رشته های براساس سوابق رو دانلود کن وهررشته ای دوست داری انتخاب کن البته داتشکاه ازاد تا۷ مهر فرصت داری

2706