2733
2734

چیکار میکنید؟ واقعا اشتهای من سرسام آوره. من نمیخوام اینقدر زیاد بخورم چاق بشم میخوام تناسب انداممو نگه دارم ولی متاسفانه ب طرز فجیعی گشنم میشه اگرم چیزی نخورم حالت تهوع میگیرم شدید تحرکم که ندارم الحمدلله همه روزو شبو بیهوشم. 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااای انگارحال منوگفتی خواهرازدکترپرسیدم گفت اون قرص هاضعف میدن منم بخداازصبح تاشب دهنم کارمیکنه انقد میخورم مخصوصامیوه شماچندهفته هستی 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
شبا تاصبح گشنم میشد شدید.اینقدرخوردم اضافه نکردم.بچم دوکیلوبود

استعدادچاقی داشتی یانه

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738
شبا تاصبح گشنم میشد شدید.اینقدرخوردم اضافه نکردم.بچم دوکیلوبود

من میترسم چاق بشم اره منم شبا تا صبح ضعف دارم

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
هفته ی چندمی عزیزم؟ ازهفته ۶ و ۷ کم کم ویار شروع میشه برای بعضیا اصلا نمیتونی چیزی بخوری  ...

6. تهوع دارما ولی ویار بدم اومدن اصلا ندارم

هفه چندی؟؟؟مگ نمیگن سه ماه اول اصن میل ب غذا نداری از بس حالت بده

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
هفته ی چندمی عزیزم؟ ازهفته ۶ و ۷ کم کم ویار شروع میشه برای بعضیا اصلا نمیتونی چیزی بخوری  ...

من ازهفته 6 شروع شد ویارم 10 کیلوکم کردم بعد4 ماهگی خوب شدم الان انقد میخورم ازصبح تاشب فقط حسابی کلافه ام

وااای انگارحال منوگفتی خواهرازدکترپرسیدم گفت اون قرص هاضعف میدن منم بخداازصبح تاشب دهنم کارمیکنه انق ...

همون ویتامینا مکملا ک دکتر داده؟ از اونه؟ 😮

2706