2737
2739
عنوان

رفتم طلا فروشی،،،،😂😂😂😂😂

567 بازدید | 31 پست

با یه پز و افاده ای وارد شدم ک نیا و نبین،،، یه تک دست بود نهایتا میخورد بیس و هشت تا سی میلیون قیمتش بشه البته بگم خعییییلی شیک بود😐منم میخواستم یه طلا حدودا همین قیمتا بگیرم،،،بهش گفتم اقا تک دسته رو بیار خلاصه اورد کردم دست، حالا با چه فیس و افاده ای رفتم جلو آینه دستمو اینور اونور میکردم ببینم نماش چجوری رو دستم،،، آخرش به آقاهه گفتم قیمتش لطفا،،، مرده پیش خودش فکر کرده بود الان دوتا بر میدارم،،، خلاصه قیمتش رو گفت ،،،من رنگم شد انگار گچ دیوار،همه پرستیژم از بین رفت🥺اخه سی و دو میلیون پول مپ کجا و ۷۹ میلیون کجاااا،،، ینی ندونستم طلاهه رو چجوری در بیارم چطوری خدافظی کنم چجوری در شم😐⁦☹️⁩ خیلی ضایع شدم خیلی هم تعجب کردم از قیمتش ینی خدایی نیشخند اخر طلا فروشه هنوز جلو چشممه😭😂😂😂😂😂

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

😂 😂 😂 😂 😂 😂 

وااای. سر کسی نیاد این بلا

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند گرم بود

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2731
2738
      خوشم میاد هنوزم داری با فیسو افاده تعریف میکنی تو یک بانوی واقعی هستی

بله بله😂😂😂

لبخند بزن، یه کوچولو،،، هر چقدرم مشکل داشته باشی بازم زندگی ادامه داره،،، تنها کار بیخیال بودنه پس 

واااای😂😂😂😂

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔
2706