2737
2734
عنوان

مهمون دارم😐بلد نیستم😐بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهمونی دورهمی با ماسک؟!مگه داریم مگه میشه

فعلا ک شده😊😊😊😊

بعدشم دلیلی نمیبینم بخام ب شما توضیح بدم؟؟؟😉

شما بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2731
بگوآخه به شماچه مربوطه 

ادم عقده ای زیاده بیخیال🙂💕

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
😳😳😳چرا توهين ميكنم گلم راس گفتي ولي بد گفتي

میدونم 

ولی چطوری ادم بگه

یعنی کسی نمیفهمه روزی انقد مرگ و میر یعنی چی

همه تو خیابونانن ...

تو مدارس پر دانش اموز...

بیشتر ازاین میخواد گندش دربیاد

چه ربطی به باغچه و بیل داره در ضمن فعلا که شما تو گل گیر کردی کمک خاستی  یادم باشه به ادمهای ب ...

الان این کمک بود😂😂😂😂باشه برو دستت درد نکنه بابت کمک

دیگه هم تو تاپیکام نبینمت

2740
برو یکم خونه داری یاد بگیر که با اومدن چهار نفر اونم دوستات به چه کنم چه کنم نیفتی

میام پیش تو یاد میگیرم مامااااان بزززززرگ🤣🤣🤣🤣🤣

وااا چرا همه خوردینش 

برنامه خودت خوبه 

استرس نداشته باش 

قراره خوش بگذرونید نه با استرس بگذرونی

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

جاری من حاملس صب تا شب تو خیابون و فروشگاه و این شهر اون شهره. خودم با چشمام دیدم تو یه میوه فروشی شلوغ پلوغ بود. بعد همش دم از کرونا میزنه. مردشورشو ببرن. مهمونی گرفتم واسه خونه نوییم. نیومد گفت کرونا هست. حالا ۴نفر بیشتر نبودیم. اه

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
برنامه ریزیت عالیه ماهم خیلی پراعات میکنیم مهمونیم میریمدر حد ۶ نفریم چ ربطی داره ما ۶ تاییمم همش با ...

عزیزم میدونم ب من ربطی نداره ولی اینقد دلم گرفته از این کرونای لعنتی ک خاستم فقط بنویسم برات اگه بدن یه نفر ضعیف باشه واقعا با جونش بازی میکنید ،من دیروز یکی از دوستام ک ۵ماه باردار بود فوت شد بخاطر کرونا اول بچش سقط شد بعد سه روز تو ای سیو بودن خودشم رفت ،اونم با دوتا دیگه از دوستام ک خیلی صمیمی بودن همش در ارتباط بودن و جای دیگه نمیرفت معلوم نیست کی بهش انتقال داد ولی الان همه دارن از نبودنش میسوزنن ،تو رو خدا رعایت کنید با جون همدیگه بازی نکنیم این ویرووس خیلی نامرده

بازم ببخشید دخالت کردم

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
برنامه ریزیت عالیه ماهم خیلی پراعات میکنیم مهمونیم میریمدر حد ۶ نفریم چ ربطی داره ما ۶ تاییمم همش با ...

والا تو تلوزیون و اخبار و همه جا دارن میگن تجمع بالای ۶تا نرید،مهمونی منم زیر۶تاست

اگه ب این باشه ک همش خودمونو حبس کنیم تو خونه و جایی نریم و کسی نیاد درسته کرونا نمیگیریم ولی قطعااااا بخاطر بیماری های روحی ک میگیریم میمیریم

انگار خودمون عقلمون نمیرسه ک این اوسکلا میان اینجا گوه خوری مارو میکنن

واسه ما دایه مهربون تر از مادر میشن😏😏😏😏