2737
2734

ممنون میشم بگین

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم امصامو بخون♥️🙏

چه جوریع عزیزم 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

تو نی نی سایت یکی به من گفت هرروز سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح رو بخون الان بیشتر از چهل روزه دارم میخونم فقط یه بار پول دستم اومد ولی به اندازه نیازم نبود هنوزم دارم ادامه میدم چون واسه یه بدهی سنگین بدجور پول لازمم

آموزش مجازی زبان با جذاب ترین متدها بدون اتلاف وقت
2738
تو نی نی سایت یکی به من گفت هرروز سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح رو بخون الان بیشتر از چهل ر ...

کامنت بالا رو بخون  یه نفری تعریف میکرد بدهی داشت خوندش رفع شد  و میگفت به اندازه نیازش همیشه دستش پول بود 

تو نی نی سایت یکی به من گفت هرروز سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح رو بخون الان بیشتر از چهل ر ...

نماز شب هم بخون و روزی چهارصد بار ذکر استغفار از تو نت نگاه کن و بگو اینا مداومت داشته باشه

ه روز سه مرتبه سوره طلاق بخون

استغفار

نماز اول وقت

سوره واقعه

پنجشنبه ۴۰ مرتبه سوره ی نصر

نماز شب

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
چه جوریع عزیزم 

عزیزم من میتونم راحت کمکت کنم ببین با ساب راحت می‌تونی هرمشکلی داری حل کنی میتونی خونه جذب کنی ماشین دلخواه شغل دلخواه درمان بیماریها روابط بهتر با همسر با خانواده با والدین با اطرافیان موفق شدن در کنکور افزایش درآمد و ثروت ازدواج. و بهم رسیدن زیبایی اندام و هرخواسته دیگه ای دارید که معقول باشه.. من اون خانومی ک میشناسم واقعا کارش ردخور نداره برای نتیجه خیلی خانوم حلال خور و با خدایی هستن سرش هم خیلی شلوغه چون واقعا تا حالا هرکی از سابهاش گرفته معجزه شده براشون.. منم چون مشکلی داشتم و دربه در دنبال حل شدنش بودم ایشون خدا خیرش بده واقعا با یه ساب مشکلمو خیلی راحت و خیلی زود  حل کرد برام عین معجزه بود واقعا.. چون حل شدنش محال بود.. ایشون راحت میتونن با کائنات ارتباط برقرار کنن و دستشون واقعا شفاست.. منم نیت کردم بعداز اون که هرکی هرمشکلی خواسته ای چیزی داشت ایشون رو بهش معرفی کنم تا منم ثوابی کرده باشم و دعای خیر برام کنن.. من بهتون یقین میدم عزیزم

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
ساب ها از چه کسی هست؟؟؟

این سابهایی ک میگم یه خانوم باخدایی هس عزیزم منم کسی نیستم بخوام سرکسی کلاه بذارم خدا نکرده تو این سایت از بس کلاهبرداری متاسفانه زیاد شده منم حرفی بزنم شاید کسی باور نکنه ولی منم اهل نماز و روزه هستم گلم حلال و حروم سرم میشه.. من بهتون یقین میدم هر مشکلی دارید ایشون دستشون شفاست واقعا

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

من همیشه این دوتا دعا رو بعد نماز میخونم 

و همچنین آیه الکرسی و ذکر فاطمه زهرا بعد هر نماز 

نتیجه شو دیدم البته با تلاش خودم و همسرم 

نزدیک ۴۰میلیون قرض داشتیم خداروشکر تو ۱/۵سال دادیم 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706