2733
2734
عنوان

برخورد با ادمهای دم دمی مزاج که اصلا رفتارشون قابل پیش بینی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 46 پست

منم ی اشنا دارم خیلی رفتو آمد داشتیم. روبه رو خودشو میکشت پشت سرحرف میزد. تازه در مورد منو خونوادم ک هیچ بدی در حق کسی نکردیم. منم بهش پیام دادم هرچی ازدهنم درومد بهش گفتم. دلم خنک شد

تو هم بگو فوضولی ب شما نیومده. من رفتارم یجوریه هیچ کس نمیتونه بهم بگه چیکارکنم. سریع جوابشونو میدم. ...

دقیقا دیدم با خودشون هم این رفتار رو داره

ولی از بس سلیته نمیتونن چیزی بگن فقط اون واقعی که حالش خوبه تحویلشون میگیره رو میبینن واز من ایراد میگیرن که تو جمع وارتباطمون رو داری خراب میکنی چون با فلانی بدی

حالا هر چی هم بگو من جواب رفتار خودشو دارم میدم

البته دارم.تمرین میکنم و فعلا کسی جرات نکرده از رفتا م ایراد بگیره چیزی هم بگن میگم  احترام بزاره تا ببینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ازشون متنفرم ادم اصلا نمیتونه به حرفشون اعتماد کنه هر لحظه یه چی میگن  مثلا یبار زنعنوم گف میخ ...

این ادما دروغگو بد ذاتن 

ولی ادمی که رفتارش قابل پیش بینی نیست سخت تره مثلا میخوای بری جلو سلام کنی نمی دونی جوابتو میده یا نه

چون یه بار میاد جلو قشنگ خوش وبش میکنه وحال واحوال پرسی یه بار جوابتو هم نمیده

2738

عزیزم مادرشوهر من اینجوریه و شوهرم فقط اینو بدون ادم خساب نکنش باهاش حرف نزن فقط اگ محبور بودی سلام بدی توجمع با سرت سلام بده کم محلی کن خواست باهات بحرفه محل نزار چون خودمم همینکارو میکنم درکل محل نده با جوابای کوتا دس برش کن تمام

عزیزم مادرشوهر من اینجوریه و شوهرم فقط اینو بدون ادم خساب نکنش باهاش حرف نزن فقط اگ محبور بودی سلام ...

دقیقا جدیدا نگاشم نمیکنم،که یاد بگیره هر وقت هر جور دلش خواست نمیتونه رفتارکنه،من برای خودم شخصیت دارم،

بعد یه عده که طرفدارشن میاد خودشونو میکشن براش که چه رفتاریه داری جمع وخانواده رو بهم میزنی،البته که با همون ها هم همین رفتار رو داره ولی به شدت من نه ولی فقط اونا مواقعی که خوبه ورو سرش حلوا حلوا شون میکنن رو میبینه وبقیه کاراشو نه چون انقد سلیته واز خود راضیه 

البته دارم تمرین می کنم جواب اونا رو هم میدم که احترام بزاره احترام ببینه

من اونطوری ام دست خودم نیست بعضی وقتا حوصله هیشکی و هیچ کسو نداریم 😐

عین من الان خواب بودم کلا کسلم فکرم مشغوله نمیدونم باردار شدم یا نه ۲ روز مونده به موعدم زنگ زده تا برم تلفن بردارم قلبم اومد تو دهنم بهش میگم ترسیدم بهش برخورد قطع کرد مسخره یکم درک نمیکنه حالمو همش میگه چقد میخوابی خب چیکار کنم مثل خواهرت برم هرروز خیتبون متر کنم واله

2706