2737
2739
عنوان

برخورد با ادمهای دم دمی مزاج که اصلا رفتارشون قابل پیش بینی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 46 پست
عزیزم مادرشوهر من اینجوریه و شوهرم فقط اینو بدون ادم خساب نکنش باهاش حرف نزن فقط اگ محبور بودی سلام ...

من هر روقت میرفتم خونه مادر شوهرم روبوسی میکردم بعد کم کم حس کردم خوشش نمیاد انگار به زور صورتشو جلو میاره منم گفتم به یه ورم دیگه روبوسی نمیکنم الانم بخاطر کرونا دستم نمیدم برن گمشن بابا چند روز پیش خانم اومده روز تعطیلمونو خراب کرده با شوهرم رفتیم خریداشو انجام دادیم منم دل درد داشتم حال حرف زدن نداشتم سریع فرداش زنگ زده شوهره رو تحریک کرده که اره زنت یه جوری بود چش بود فلان بیسال ... به یکی ام احترام میزاری فکر میکنه چ خبره

من هر روقت میرفتم خونه مادر شوهرم روبوسی میکردم بعد کم کم حس کردم خوشش نمیاد انگار به زور صورتشو جلو ...

من طبقه پایین مادرشوهرمم ولی بالا نمیرم حتی حالو احوال کنیم  تو عید ها قبلا روبوسی بود ولی بعد فقط دستو تبریک بعدم امسال اونم نبود الانم دم در ببینمش فقط نگاش میکنم ولی با همسایه ها باشه با سر سلام میدم ک نگن قهرن تو خونه هم کم محلی ب شوهر چون خیلی بدم میاد ازشون تاتونستن اذیت کردن دیگه دل چرکین شدم کیته شدع رو دلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.