2733
2739
عنوان

شوهرم یه دختردایی کرمو داره😡😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1101 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بکن ب شوهرت نگو 

مشخص میشه اخه بعدا ببینه زشته. اون زنیکه خود‌ش باید شعورش برسه میمون مزاحم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
مشخص میشه اخه بعدا ببینه زشته. اون زنیکه خود‌ش باید شعورش برسه میمون مزاحم 

وقتی شعورش نمیرسه  اتفاقا بهتر بذار بفهمه زنه که معاشرت باهاش رو دوست ندارید

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
شمارشو تو گوشیه شوهرت بزار بلک لیست جوری که حتی نتونه استوری ببینه هر جا میدونی میاد تو نرو ازش فاصل ...

از وقتی برادرشوهرم فوت شده و تو مراسم ختم همدیگرو دیدم ب بهونه خرید چیزی از همسرم بابت کارش پاشو باز کرده تو زندگیم. ول  کنم نیست!  نمیدونم طمع پول داره یا حسی داره 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2738
من ب  شوهر خودم اطمینان دارم بنظرم زشته اینو بهش بگم ینی اصلا خجالت میکشم شاید اونجوری فکرکنه ح ...

وا حسادت چیه الان مثلا شما پسر داییت تو مهمونی ازت عکس یهویی بگیره بفرسته واست و از این لوس بازیا دربیاره شوهرت خوشش میاد؟؟؟؟

بدون هیچ معطلی جرش بدهههههههههههه

اووووف سخته احساس میکنم اینجوری فکر میکنه نقطه ضعف برام نمیدونم

اشتباه منو نکن من با یه کرمو، مدارا کردم، الان پشیمونم خودت بهش پیام بده بگو کاری داری یا عکسی می ...

اووو شوهرتو از راه ب در کرد؟ 😮

از وقتی برادرشوهرم فوت شده و تو مراسم ختم همدیگرو دیدم ب بهونه خرید چیزی از همسرم بابت کارش پاشو باز ...

خاک نو سرش با حسش زنه باشخصیت چکار به مرد متاهل باید داشته باشه .هر وقت هم جایی دیدیش ک و ن ت کن بش 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
وا حسادت چیه الان مثلا شما پسر داییت تو مهمونی ازت عکس یهویی بگیره بفرسته واست و از این لوس بازیا در ...

قطعاً نه. نمیدونم شاید با همسرم حرف زدم شایدم بی سر و صدا و یواشکی بلاکش کردم 

2706