2737
2739

سلام دوستان من 24 مرداد آخرین پریودم بود روز تخمک گذاری اقدام کردم برای بارداری، پریود نشدم این ماه تا امروز که 5/6 روز از تاریخ پریودم میگذره جمعه هم بی بی زدم منفی بود الان خون ریزی دارم زیاد نیست تازه اتفاق افتاده برام میخوام بدونم میتونه لانه گزینی باشه چون درد ندارم به اندازه ماه های قبلی و رنگشم قرمز تقریبا، آخه ماه های قبلی همون ساعت اول از درد میمردم واقعا، میشه کمکم کنید خواهش میکنم خیلی دلم میخواد باردار باشم. آیا لانه گزینی بعد تاریخ پریود هم میشه اتفاق بیفته یا حتما قبل از موعد پریود؟

8 تا 12 روز بعد از لقاح همه هم لکه بینی ندارن

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لانه گزینی در حد ی لک کوچیکه ک خیلیا متوجه نمیشن اونم قبل پریود..شما پریود شدی گلم 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728

حتما کیست داشتی کیستت رفع شده درد نداری من هرماه پنج شش ساعت میمردمو زنده میشدم ازدرد رفتم دکترقرص داداین ماه فقط یه کوچولو درحدپنج دقیقه درد داشتم وپری اومدش واندازه اش کم بود ولی هشت روزطول کشیدش

2738
فکر می کردم باردارم😢

ایشالا که میشی عزیزم چن ماهه اقدامی من نزدیک سه ساله اقدامم هنوزنتیجه نگرفتم بادعواوقهر میرم دکتر شوهرم میگه خدابخادمیده خودشم ازمایش نمیده الان خیلیادرگیربچه دارشدن هستن ایشالا ازانتظاردربیان ماهم توشون خب عزیزم بی بی چک بزار فرداصبح یدونه

2706