2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ‌کارشناسی وارشد روزانه بودم. ولی دوستام که دوره شبانه بودن شهریه هاشون بیشتراز بچه های پیام نور. خوابگاه هم خودگردان گرفته بودن یام خونشون نزدیک بود.

درکل خ هزینه بر.اگه شبانه قبول شدی یه سال دیگه کنکور بده حتما روزانه میاری

2728

شبانه دانشگاه علامه طباطبایی بودم ،هزینش اون سالی که من  بودم یعنی ۹۲ ۹۳  ۵۰۰ ۴۰۰ تومن بود ترمی !

اما موضوعی که هست اگه یروز قصد رفتن به کشور دیگه ای داشته باشی و مدرکتو بخوای ببری چون نصف هزینتو دولت داده باید یه عدد درشتی بپردازی که انگار ازاد خوندی 🤭

راجب خوابگاه اطلاعی ندارم

بله من ده سال پیش قبول شدم شبانه شهر خودم بودم و خوابگاه نداشتم شهریه هم زیاد نبود ترمی دویست تومن اونموقع و تقریبا با شهریه پیام نور یکی هست. با بچه های روزانه هم سرکلاس می ری هیچ فرقی نداره فقط اسمش شبانست

من خودم ‌کارشناسی وارشد روزانه بودم. ولی دوستام که دوره شبانه بودن شهریه هاشون بیشتراز بچه های پیام ...

برای خواهرمه.امسال سال دومش بوده و کلاً یکم کندذهنه و میدونیم قبول نمیشه باوجود اینکه دوساله بهترین مشاورها وکتاب هارو براش گرفتیم

بنظرت آزاد هزینه برتره یا نوبت دوم؟

هزینه خوابگاه خودگردان بیشتراز آزاده؟

کاربری برای دونفر می باشد😌
2738
برای خواهرمه.امسال سال دومش بوده و کلاً یکم کندذهنه و میدونیم قبول نمیشه باوجود اینکه دوساله بهترین ...

آزاد هزینه بره.

درکل رشته هایی که شهریه دارن سعی کنین شهر خودتون باشه که هزینه خوابگاه وغذا هم اضاف نشه.

چه رشته ای قبول شدن؟

بله من ده سال پیش قبول شدم شبانه شهر خودم بودم و خوابگاه نداشتم شهریه هم زیاد نبود ترمی دویست تومن ا ...

بستگی به دانشگاش داره که با روزانه قاطی باشه یانه.

من که دو دوره دانشگاه خوندم همیشه شبانه ها کلاسشون جدا بود ولی اساتید اکثرا مشترک

آزاد هزینه بره. درکل رشته هایی که شهریه دارن سعی کنین شهر خودتون باشه که هزینه خوابگاه وغذا هم اضاف ...

الان که هنوز انتخاب رشته نکردن

ولی دولتی واینهارو غیرمجازشده

میخواد براساس سوابق تحصیلی برای روزانه و نوبت دوم انتخاب رشته کنه

کاربری برای دونفر می باشد😌

حدود ۹ سال چیش شبانه دانشگاه تهران قبول شدم تازه از لحاظ رتبه هم خیلی با روزانه ها فرقی نداشتیم شهریه هم خیلی پایین بود قابل مقایسه با دانشگاه آزاد نبود به نظرم اگه دانشگاه خوبی باشه ارزش شبانه اش خیلی بیشتر از روزانه دانشگاههای رده چندمیه.

الان که هنوز انتخاب رشته نکردن ولی دولتی واینهارو غیرمجازشده میخواد براساس سوابق تحصیلی برای روزان ...

پس حداقل قدم اول شهرخودتون حتما انتخاب کنه.

دوم رشته خوب بزنید واسش اگه شبانه نیاورد بره پیام نور 

بستگی به دانشگاش داره که با روزانه قاطی باشه یانه. من که دو دوره دانشگاه خوندم همیشه شبانه ها کلاسش ...

منم روزانه بودم. روزانه وشبانه قاطی بودیم 

بخند که جهانبا اندوه تو دگرگون نمیشود..💙
2706