2733
2739
عنوان

بچه هاکمک +18

| مشاهده متن کامل بحث + 4412 بازدید | 195 پست
ببین اسی جون موم شکری توخونه درست کن هربارم درست کنی تاهرچندماهم بمونه خراب نمیشه من الان3ماهه درست ...

اجی طرزتهیه اش چجوریه

من از تبار زنهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام..
شامپو بدن و اینا میزنم. دو سه بار هم لیف میکشم. بعد حموم هم بادی‌اسپلش و مام میزنم با ادکلن، ولی باز ...

منم همینطوریم  زینک اکسایدبزن دیگه اصلابونمیگیری تادوسه روزخیلی خوبه

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا بخرم داروخونه  اره میشه راهنمایی کنید من هیچ چاره ای جز موم برام نمونده

از لوازم ارايشيا بخر عزيزم مارك كنز و پروين خيلى خوبن

رو خودشون پد هست موم رو بذار تو ماكروفر بذار گرم شه بعد بمال به بدنت با پد بچسبون روش و بردار

😐عزیزم عزیزم عزیزممم نگو اینو تا حالا نشنیدم یه زن بخواد خودشو زینت بده برای همسرش و جایی نوشته با ...

😂😂

منم گفتم کل بدن میشه بغیر از اون قسمت

از خودم نگفتم این توی احکامه

میتونید برید بخونید🌷

من تورو با تمام وجودم درک میکنم منم همینطوریم متاسفانه  این راه حلایی ک داده میشه اینجا ک اکثر ...

خیلی بده واقعا. یعنی میخوام برم یه جایی، تو عذاب میمونم که نکنه زیر بغلم بو بده و اونی ک کنارم میشینه فکر کنه حموم نرفتم. 

حتی یبار مادرشوهرم برگشت به یکی گفت دو هفته‌ست حموم نرفته، درحالی که من هر شب حموم بودم😔

بالاخره مشکلت حل شد؟ راه حلی پیدا کردی یا نه؟

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2738
بگوچطوری خواهشا، بعدم از پد، دستمال، پارچه چی استفاده کنم بهتره؟؟ 

هیچکدوم 

اگه مومت درست دربیادنیازب هیچکدوم نیست بادست میچسوبی وصاف میکنی وبعدمیکنی ولی الان غلظتش کم باشه اون موقع بایدپارچه بذاری یادوتاانگشتت رو موم بذاری وموهاروبکشی اینجوری دردش خیلی خیلی کمتره وتمیزترهم میشه

منم همینطوریم  زینک اکسایدبزن دیگه اصلابونمیگیری تادوسه روزخیلی خوبه

امتحان میکنم ببینم جواب میده یا نه. مرسی

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
پماد زينك زير بغلات زدى؟؟؟

آره از این بیشتر خندم میگیره وقتی میزنم یه بوی گند و تندی ازم میاد بلافاصله بعد حموم که خشک کردم زدم بوی بدنم از بویی که این ایجاد کرد برام بهتره خودشم خطرناکه اصلا توده میاره

رو خیلیا اثر معکوس داره🥺

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
خیلی بده واقعا. یعنی میخوام برم یه جایی، تو عذاب میمونم که نکنه زیر بغلم بو بده و اونی ک کنارم میشین ...

سلام میگم شابد چربیتون بالاست کاش ی متخصص عدد برید هورموناتون بررسی بشن

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
2706