2733
2739
ب جای این ک بخورن بخوابن پول تو جیبی از مامان باباشون بگیرن دنبال دوست رفیق بازی و دوست دختر بازیاشو ...

حتا اگه صفره صفر باشه؟ 

بخواد خودش از صفر شروع کنه چندین سال طول میکشه تا بتونه پس اندازه کنه و پول پیش یه خونه رو جور کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره اما خوب همه مسیولیت مالی با مرده خب

اکثریت جامعه خصوصا قشر جوون زندگی مرفهی ندارن. پس دختری که خونه پدرش با ارامش داره زندگی میکنه و دغدغه مشکلات مالی رو نداره، شاید بعد از ازدواج بار مالی رو بندازه رو دوش همسرش ولی دیگه خیلی باید بی مسئولیت باشه که فشار اقتصادی رو حس نکنه!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
خوب اگه شما پسر بودید و درآمد کمی داشتی اون وقت چی کار می کردی/

سعی میکردم تا جایی که در توانمه کار کنم و پس انداز و جوونیمو کنم وقت زن گرفتنم که شد ببینم با پس اندازی که دارم میتونم یه زندگی معمولی و حداقل با ارامش فراهم کنم برای طرفم اگه اره که میگردم یه دختر در سطح خودم پیدا میکنم اگه نه هم مجردی زندگی میکنم و سعی میکنم اگه هم دوست دختر داشتم سوءاستفاده نکنم یا نرم سراغ طلاق گرفته و ....

مثلا با درآمد ماهی چند میشه ازدواج کرد در شهر بزرگ؟

صرفا درامد ماهی نیست. یه پشتوانه میخواد برای شروع زندگی، حداقلش رهن یه خونه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

حق دارن پسر ها.

بیچاره ها تا 26 درگیر درس و سربازی هستن بعدش از کجا باید بیارن؟؟؟چقدر وقت دارن کار کنن

اصلا کو کار

با این حقوقا میشه خرج زندگی رو داد؟؟؟

از طلا و عروسی و خونه و ماشینم تازه اگر بگذریم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2740

۵۰%حق میدم

ازون طرفم باور دارم یکسری از خرج‌ها و رسومِ ازدواج کمرشکن هست و همینا اگر نباشن،کلی از مشکلات کم میشه

و ازون طرف چیزایی مثل چشم و هم‌چشمی و فضای مجازی و امثالهم،به شدت گرفتن این رسوم بدتر دامن میزنن.....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
حتا اگه صفره صفر باشه؟  بخواد خودش از صفر شروع کنه چندین سال طول میکشه تا بتونه پس اندازه کنه ...

اگ صفر صفره یعنی خونواده ای نداره ک پشتش باشن اینجور مردا از سن کم شروع ب کار کردن حتما پس اندازی دارن 

اگ هم خونوادش پشتشن پس تن پرور بوده پول توجیبیشو از خونوادش میگرفته و بخواد خودش کار کنه از حالا حتما خونوادش پشتش هستن با وجود کار کردن خودش خونوادشم کمکش میکنن پس بازم صفر صفر نیس

مشکل اقتصادی یکی از دلایل ازدواج نکردنه یه علمه دلیل هس الان اکثر زنا با ی شارژ کم ارزش خودشونو دراختیار پسرا قرارمیدن خب مگه اون پسر دیووونست ک خرج زندگی ب دوش بکشه البته پسرای با اصل نصب هم کم نیستن ولی خب کمن

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤

والا پسرا جنم کار کردنشون از بین رفته

من موقعی که مجرد بودم چندجا کار میکردم نه بخاطر پولشا بخاطر اینکه علاقه داشتم اما پسرایی همکارم بودن یه دونه از کارایی که من انجام میدادم هم ناقص نمیتونستن انجام بدن بعد مینشستن پشت سر من حرف درمیاوردن که آره خانوم فلانی با فلانیه که انقدر وضعش خوبه 

پسرا از اخلاق مردانگیشون افتادن یه مشت دروغ گوی خالی بند شدن که فقط در حال تخریب بقیه هستن که برن بالا

الانم از همسرم بپرسید میگه اگر زودتر با دست خالی با من ازدواج میکرد الان ۲۰ برابر پیشرفت میکردیم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
مثلا با درآمد ماهی چند میشه ازدواج کرد در شهر بزرگ؟

با حقوق ۵ تومن حتما میشه ی زندگی ساده ای داشت 

الانم حقوق کارمندا حدود ۵ تومنه بخوایی تو ی شرکت خصوصی هم کار کنی ماهی دوسه تومن حقوقت هست اگ خوب کار کنی تنبلی نکنن

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
اگ صفر صفره یعنی خونواده ای نداره ک پشتش باشن اینجور مردا از سن کم شروع ب کار کردن حتما پس اندازی دا ...

خب شاید درس میخونده و فرصت کار تمام وقت نداشته 

کارهای پروژه‌ای هم حقوق کم برای چند ماه کار کردن میدن 

نمیشه باهاشون پس انداز زیادی کرد 

قیمت خونه و اجاره خونه هم مدام در حال افزایشه  

خانواد‌اش هم وضع مالی خوبی ندارن که بخوان بهش سرمایه برای شروع کار بدن

خودش باید همه سختیها رو تحمل کنه

2706