2737
2734
ب جای این ک بخورن بخوابن پول تو جیبی از مامان باباشون بگیرن دنبال دوست رفیق بازی و دوست دختر بازیاشو ...

فقط پول پیش یه خونه تو جایمعمولی 40میلیونه یه پراید مدل 89 55 میلیون همین الان قیمت کردم اصلا عروسی و طلا کار ندارم پسر بعاز گرفتن لیسانس و سربازی میشه 25سالش چندسال باید کارکنه تا 100 میلیون داشته باشه واسه یه خونه و ماشین اصلا بدون تورم حساب کنید  ؟ مگه تو همین نی نی سایت کمن خانومای که میگن باید براشون طلا بخرن خونه بخرن کار خوب داشته باشن ؟ مگه چندتا خانواده هستن که الان بتونن از بچه هاشون حمایت کنن و خونه و ماشین بدن مگه هر کسی ازدواج نکنه میره دنبال دختر بازی....میدونم کم نیستن کسایی که میرن دنبال اینکارا ولی ادم خوبم هست شرایط خیلی بد شده خیلییییییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب شاید درس میخونده و فرصت کار تمام وقت نداشته  کارهای پروژه‌ای هم حقوق کم برای چند ماه کار کر ...

برای همونه سن ازدواج آقایون رفته بالا از طرفی همین آقایون میان با دختری ک ده سال یا بیشتر کوچیکتراز خودشونه ازدواج میکنن دخترای ک همسن های خودشونن موقعیت کمتری برای ازدواج دارن 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
فقط پول پیش یه خونه تو جایمعمولی 40میلیونه یه پراید مدل 89 55 میلیون همین الان قیمت کردم اصلا عروسی ...

مشکل توقع بی جای بعضی از خانوماست توشهرای بزرگ واقعا خونه خریدن سخته همه با طلا خوشبخت نمیشن ک باید ملاک های ازدواج تغییر داد

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
2728