2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پدرم دراومد پارسال این موقع ها بود. برا اربعین میخواستیم بریم کربلا.

برا من تو اشپزخونم پر بود ،کابینتارو همرو خالی کردم تو اتاق خواب ، همه جا رو سم پاشی کردیم تو خونه و دو تا اتاقا هم زدیم داخل کابینتا پشت یخچال و اجاق گاز و ماشین لباسشویی ،داخل کمد لباسا و کمددیواری هرجا که فکرشو بکنی رفتیم کربلا اومدیم نزدیک ۲۰-۳۰ تا فقط جنازه سوسک هارو از زمین و جاهای مختلف جمع کردم ، دوباره سم پاشی کردیم سه روز موند که تخماشم بمیرن. بعد کل زندگیمو شستم،ظرفا ولباسا و رختخواب و فرش همه جارو شستیم. دیگه تموم شد که تموم شد.

من از اول تابستون پارسال درگیرش بودم دیدم نمیشه بعد دوسه روز دوباره پیداشون میشه دیگه اینجوری کردیم ولی خونم تا یکی دوماه بهم ریخته بود از اسباب کشی برام بدتر بود

2738
من پدرم دراومد پارسال این موقع ها بود. برا اربعین میخواستیم بریم کربلا. برا من تو اشپزخونم پر بود ، ...

سمی ام که گرفتیم اسمشو یادم نیس ولی پودر بود ریختیم تو اسپری شیشه پاک کن با اب همه جارو اسپری کردیم باهاش

کامن زدیم ی سم قوی تر از اونم زدیم چن تاش مرده بودن من تا امروز دوتا زنده دیدم

عزیزم باید تمام گوشه هارو بزنید . من تمام کابینتهارو هم زدم . 

بعد یک هفته هم دوباره باید بزنی که اگه تخم ریزی کردن ، اونا هم نابود بشن . 

کامن واقعا عالیه . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706