2737
2734
عنوان

شیرین زبونی دختر برادرم

287 بازدید | 11 پست

۳ سالشه .

میشینه پیشم میگه بیا من یه فکری دارم دست میزنه زیر صورتش فکر میکنه

بعد میگه بیا نمک بریز دوباره تو نمکدونی که من بپاشم همه جا 😁.این فکرمه !

فکر میکنه و ایده میده برا بازی

الهی😍😍😍همسن پسر منه.پسرمن میگه یه فکری زد تو سرم😅😅😅😅

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
😍😘😘😘خیلی نمکی ان 

آره😍میگم غذا بخور بزرگ بشی میگه زیاد بخورم که سرم میرسه به دیوار(سقف) دیگه نمیتونم از در برم بیرون😐😅😅😅😅

دکتر فاضلی هستم متخصص نینیسایت😎😁😁😁خدایا کاربری تمام ظالمین رو از این جهان لغو کن.آمین یا مدیر عالمین🖐🖑
2738

ای جانکم خدا حفظش کنه

به نظرم همه آدم ها تو این دنیا مستاجریم و یه روزی باید این دنیا رو که محل امتحانمون بوده خوب یا بد به خدا تحویل بدیم؛ به همدیگه لبخند بزنیم،کمتر همدیگه رو بکوبیم ،کمتر دلی رو به درد بیاریم ،بزاریم حداقل وقتی این دنیا رو تحویل خدا دادیم و اون بزرگترین ازمون پرسید تو دنیام چیکار کردی دست های خالیمونو نشون بدیم و بگیم من دلی نشکستم فقط سعی کردم لبخندمو به مردم هدیه بدم این تمام چیزی بود که من داشتم/ زندگی سخته برای یکی کمتر برای یکی بیشتر تو همه لحظه های زندگی اگه فکر کنیم اینم یه امتحانه و خدا داره تماشام میکنه و همیشه همراهمه راحتر میگذره😊...حضور خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیتون آرزو میکنم 🌸😊❤

اینطور دخترا عشق شوهر منن برا همین دختر دوس داره

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍