2737
2734
عنوان

کیا تازگی ای یو ای انجام دادن

4293 بازدید | 30 پست

سلام دوستان کیا اینماه ای یو ای کردن یا با ای یو ای باردار شدن بیاین دور هم باشیم و بهم انرژی بدیم که بحق خانم فاطمه الزهرا انشالله دامن همه منتظرا سبز بشه

خدایا شکرت....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببخشید در چه زمانی ای یو ای میکنند من 5 ماهه در اقدامم هیچ مشکلی نداریم چیکار کنیم دکتر فقط بهمون تق ...

دقیق نمیدونم ولی زمانی که مشکل از اسپرم مرد باشه یا دهانه رحم یا تخمک گذاری مشکل داشته باشه چون این روش احتمال برخورد اسپرم با تخمک رو بیشتر میکنه

خدایا شکرت....
2742
2738
عزیزم خوندم که قبلا یکبار iui تون مثبت بوده انشالله این ماه هم خوش خبر باشین چقد مونده مشخص بشه ؟ ...

مرسی عزیزم همچنین شما من هشت روز از ای یو ایم میگذره هفته بعد سه شنبه برام ازمایش نوشته دیگه توکل بخدا سری پیش این همه علائم نداشتم مثبت بود این سری هر روز یهجورم نمیدونم واسه امپوله یاچی دیگه امیدم بخودشه

خدایا شکرت....
من 9 روز مونده به موعدم نمیدونم این ماه باردارم یا نه الان بد جور سردرد دارم میخوام مسکن بخورم شوهرم ...

استامینوفن ساد ۳۰۰ میتونی بخوری انشالله که اینماه دامن هممون سبز میشه من هفته بعد چهارشنبه موعدمه  دقیفا یکهفته بعد

خدایا شکرت....
استامینوفن ساد ۳۰۰ میتونی بخوری انشالله که اینماه دامن هممون سبز میشه من هفته بعد چهارشنبه موعدمه&nb ...

انشالله که بارداری... راستی من هر ماه درست 14 هر ماه پری میشدم ولی ماه ماه پیش 11 شدم الان این ماه 11 منتظر باشم یا 14؟؟

2706