2733
2739
عنوان

تا بهش پیام دادم صبحش دیدم پروفایلش..

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 35 پست

بنظرتون حق دارم ناراحت بشم یا حساسم .. بنظر خودم که دیگه بهش پیام ندم اخه من واقعا هیچ قصدی نداشتم فقط گفتم خبرشو بگیرم همین

خدایا لطفا معجزه بکن به عشقم برسم قول میدم قدرشو بدونم 

نه فقط دیده پروفایلشو نگامیکنی گفته یه عشقم عشقمی بزارم چششو درارم 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😁یه مدت چه باب بود همه اینو میذاشتن رو پروفایل

متنفرم ازاینجور پروفایلا بنظرم طرف خودش عقده ای هست یعنی چی این کارا

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
2731
اونم خوب باهام برخورد کرد گفت دستبوسته و فلان و و از این حرفا . گفتمش یه چند تا عکس ازش بده جوجه رو ...

بی خیال فکرتو درگیر اینا نکن مهم اینه خوب باهاش حرف زدی خوب باهات حرف زده

قرار بود الگو بشم درس عبرت شدم
2738
اونم خوب باهام برخورد کرد گفت دستبوسته و فلان و و از این حرفا . گفتمش یه چند تا عکس ازش بده جوجه رو ...

سعی کن درمورد بچه کسی نظر ندی

۱۰ سال دیگه عطسع کنه میگه فلانی چشم زد

فمینیست هستم
چی گذاشته؟ عکس جدید از بچش؟ بیخیال توجه نشون نده  یا نهههه مثلا دوباره پیام بده عه چ عکس قشن ...

عکس شخصی دیگه نذاشت . یه متن معمولی درمورد عشق به شوهرش گذاشت

خدایا لطفا معجزه بکن به عشقم برسم قول میدم قدرشو بدونم 

برا منم این اتفاق افتاده خخخخ واقعا خیلی بی فزهنگیه مگه ما چشممون شوره

خیلی حساس هستی اینقد ریز نشو به رفتار بقیه ،هیچ منظوری نداشته

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706