2410
2553

سلام بچه ها من تو واتس اپ داشتم دیشب میچرخیدم یه دفعه ای عکس پروفایل دختر فامیلمون رو دیدم که عکس بچش و شوهرش رو پروفایلش بود اخرین بار بخاطر کرونا دخترشو تو چهل روزگیش دیدیم یهدفعه دیدم دخترش ماشالله خانم شده الان

خدایا لطفا معجزه بکن به عشقم برسم قول میدم قدرشو بدونم 

بهش پیام دادم احوالشو پرسیدم داشتیم با هم چت میکردیم اونم باهام خیلی خوب بود بهش گفتم دخترت ماشالله خوب بزرگ شده قربون صدقه دخترش رفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
حتما نوشته به زنگانیم وان یکاد آویزان میکنم😂😂😂🤢🤢🤢

😁یه مدت چه باب بود همه اینو میذاشتن رو پروفایل

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

اونم خوب باهام برخورد کرد گفت دستبوسته و فلان و و از این حرفا . گفتمش یه چند تا عکس ازش بده جوجه رو ببینم اونم عکس داد ..

اخرشم چت کردیم و تموم شد صبحش پا شدم دیدم پروفایلشو عوض کرده ، پروفایلش خیلی وقت بود عکس شوهرش و دخترش بود ولی یه دفعه ای بعد چت من عوض کرد من میگم نکنه پیش خودش گفته من چشام شور نباشه چشم بزنم و این حرفا... بنظرتون من حساسم؟

حتما زودی پروفایل به زندگی ام وان یکاد وصل میکنم شاید کسی حوالی زندگی ام چشمانش شور باشد گذاشته بود& ...

نه یه متن معمولی درمورد عشق به شوهر گذاشت

اونم خوب باهام برخورد کرد گفت دستبوسته و فلان و و از این حرفا . گفتمش یه چند تا عکس ازش بده جوجه رو ...

چی گذاشته؟ عکس جدید از بچش؟

بیخیال توجه نشون نده 

یا نهههه

مثلا دوباره پیام بده عه چ عکس قشنگی به به چه چه ،،،،ببین باز دوباره عوض میکنه😂؟

چرا امضات کم رنگه  
اونم خوب باهام برخورد کرد گفت دستبوسته و فلان و و از این حرفا . گفتمش یه چند تا عکس ازش بده جوجه رو ...

نه شاید دیده تکراریه وخیلی وقته هست عکسه عوضش کرد

البته منم حساسم شاید منم فکر شمارو میکردم اما الان که از بیرون به ماجرا نگاه میکنم اینجوری فکر نمیکنم.

واگربقول خودتون فکر میکرد چشماتون شوره عکس بچه رو براتون نمیفرستاد عزیزم .

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706