2737
2734
عنوان

جریان دوست پسرم و عمل دماغم

| مشاهده متن کامل بحث + 4407 بازدید | 206 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا دوست پسر من ۲۰۰ریخت تو کارتم 

یه ماه کچلش کردم ک شماره کارتتو بده پولتو پس بدم 😐
😐😐😐😐

یه موقع هایی اونی که به همه امید میده و دلشونو قرص میکنه ، ته دلِ خودش از همه خالی تره :)
2728

چقدر فرهنگ کشور ما اشتباست

دخترا بفکر تیغ زدن و رفع عقده های مالیشونن از دوست پسر

و پسرا فقط و فقط ب فکر س کس

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
متاسفم برای مادرایی که چنین دخترای بی عزت نفسی تربیت کردن،همین مونده برید التماس دوست پسر بکنید پول ...

واقعا خیلیییییییییییییییی زشته...یه ذره هم نه هااااااااااااااااااا خیلییییییییییییییی یه دختر باید بی ارزش کنه خودشو که به پسر مردم بگه هزینه های منو بده... وای من ک انقدر یاد گرفتم مستقل باشم و کار کنم خرجمو دربیارم با اینکه ازدواج کردم و وظیفه تامین خیلی چیزا با همسرم هست تا حالا بهش نگفتم پول بده میخوام فلان کارو کنم...خودش میریزه تو حسابم یا کارتشو برام میذاره ولی اگر نریزه محالههههههههههههههههه زبون بیام....

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...

خب تو که افکارت به روزه بگو شوگر ددیم پولشو داده مامی😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738
چرا فکرت خرابه اون دوست پسرمه از من چیزی نمیخاد

عزیزم فکر خرابه؟

توی این اوضاعه مملکت کدوم پسری بدون اینکه چیزی بگیری حتی یه کارت شارژ به کسی میدی

من نمیگم حتما شما هم چیزی هس 

ولی دیگه موهامون رو توی آسیاب سفید نکردیم

از قدیم میگن    اگه نخوردیم نون گندم    ولی دیدیم دست مردم

پسر جماعت دنبال رابطه جن سی و رفع نیازشه

من خودم هزاران بار شنیدم که پسرا گفتن که این پولی که دادیم توی نظرمون این نبود که دادیم دختره...ما فکر کردیم خرج اونجای خودمون کردیم

پس فکر نکنین عاشق چشم و ابروتونه

حالا اگه قصدش ازدواج بود میشد بگی داره خرج میکنه ولی برای دوستی محااااااااااااااله

هیچ گربه ای محض رضای خدا مووووش نمیگیره

از ما گفتن و از شما نشنیدن

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍
اسم دکترش چی بود؟

حسینی اقدم تو گوهردشت کرج

خانوادگی همه مون اونجا میریم  

بینی هامون کوچیکه ولی یه استخونی داره مث قوز بود...

عمل کردیم من خواهر وسطیم دخترخالم دختر عمو ها دوست و الانم خواهرم رفته هنو یک ماه نشد البته

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2706