2733
2739
عنوان

شما جای من بودین این کارو میکردین؟

135 بازدید | 15 پست

خونمون کلنگیه. با حیاطش 250 متره. اما قدیمیه. حدودا 40 سال پیش ساخته شده.

ی ماه پیشم حیاطش نشست کرد چال شد قشنگ. حمام و دستشوییشم پله میخوره و خیلی کهنست. آشپزخونشم کابینتای فلزی خیلی کهنه داره. خلاصه خونش خیلی قدیمیه. اما خب حیاط داره و مستقله. حالا من و شوهرم تصمیم گرفتیم که خونمونو رهن بدیم و بریم ی آپارتمان 3 یا 4 طبقه که شلوغ نباشه طبقه اول اجاره کنیم. ترجیحا نو ساز و سه خواب. تا وقتی که خونه ی خودمونو بسازیم. حالا یکم دودلم میگم نکنه مستاجر بشیم اذیت بشیم. خونمونم اصلا ارزش ترمیم نداره. شما بودین میموندین تو این خونه با وجود دوتا بچه یا میرفتین ی خونه تمیز و شیک اجاره میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوماه برین خونه پدری اینجا رو بازسازیش کنین 

همه خونه ای ارزش بازسازی داره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2738
بازسازی کنین  همه خونه ای ارزش بازسازی داره

خونمون بیش از 40 سال ساخته. خیلی رو بازسازیش فک کردیم اما هم تهش خوب در نمیاد هم 100 میلیون خرج رو دستمون میزاره- راستش از نظر بهداشتی هم باهاش مشکل دارم. 

خونمون بیش از 40 سال ساخته. خیلی رو بازسازیش فک کردیم اما هم تهش خوب در نمیاد هم 100 میلیون خرج رو د ...

خوب پس بفروشین پول بذارین روش جای دیگه بخرین 

بدین اجازت دیگه مخروبه تحویل میگیرین دوسال دیگه بعدم مستاجری سخته کلافه میشین

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خب با این شرایط به نظرت کسی رهنش میکنه اصلا؟

ببین خانواده های پر جمعیت یا کسایی که فقط خونه ی حیاط دار میخوان رهن میکنن. ما الان دو ساله اونجا رو خریدیم. قبلش همش دسته مستاجر بود چند سال. قابل زندگی کردن هست اما قشنگ و شیک نیست. تو این شرایطه اقتصادی بدتر از اینشم رهن میکنن.

خوب پس بفروشین پول بذارین روش جای دیگه بخرین  بدین اجازت دیگه مخروبه تحویل میگیرین دوسال دیگه ...

دیگه میخوایم بسازیمش. یکی دو سال دیگه اگه خدا بخواد. شاید آپارتمان بزنیم

من میرفتم اجاره نشینی تا پول ساخت یا بازسازی رو جور کنم.ولی به هیچ وجه خونه حیاط دار رو از دست نمیدادم یعنی نمیفروختم برم آپارتمان بخرم

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.
2706