2733
2734

ضامن نمیخواد همون حقوق خودش ضامن ما گرفتیم‌ماهی ۷۰۰ کم میشه ولی نسبت به بیرون تا یک تومن روش کشیدن 

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برداشتم..

میری جنسو مغازه پسند میکنی اونام رسید و قیمتشو میزنن تو اندازه وسیلت یا کمتر معرفی بانک میشی و وامتو میگیری با اونا نقد تسویه میکنی وماه به ماه قسطشو میدی

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
2728

مادرشوهرم مستمری بگیره وام گرفتیم از همینا 

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

15 میلیون بهش دادن یه یخچال دوو با تلویزیون دوو برداشتیم ضامن که حقوق خودشه ماهی 525 تومن قسطشه که تا سه ماه اگه پرداخت نکنی حساب مسدود میشه و جریمه دیرکردم کم میکنن

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!
2738
چند گرفتین شما؟ 700 زیاده کاش کمتر بود 

به پایه حقوق هم ربط داره بعضی تا ۲۵ هم میدن 

۷۰۰ کمترین قسطشه

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
چند گرفتین شما؟ 700 زیاده کاش کمتر بود 

به ما گفتن بستگی به حقوق داره چون مادرشوهر من حداقل بگیره 20 تومن ندادن 15 دادن که قسطش شد ماهی 525 تومن

یعنی تو هر وسیله یه تومن؟؟؟

اره تقریبا بین ۳۰۰ تا یه تومناز بازار گرونتره اونم بخاطر وام بودنش نسبت به نقدی

به همه باز نشسته ها میدن

آره عزیزم

2706