2733
2739
عنوان

نی نی سایتی ها بدبخت شدیم 😭🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخ گفتی منم استرس میگرم

وای منم 

البته92فارغ التحصیل شدم و الان دوتا بچه دارم

ولی همراه کنکوری ها استرس میگیرم واسه اول مهر دلم تاپ تاپ میکنه 

الان اینقدی دلم هوای مدرسه کرده

کاش تا بچه هام بخوان برن مدرسه کرونا بره

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
همشون باید برن ارایشگری خیاطی اون موقع  که صب تا شب ااینجابودن😐😐😐یادشون رفت هی تاپیک میزدن

خب الانم میزنن مگه جای کسی رو تنگ کردن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
خیلی ها پشت کنکوری بودن

دیگه ۱۰ سال که پشت کنکوری نبودن نهایت یکی دوسال بازم میشه ۲۰ سالشون. واسه همینه هرچی تاپیک بارداری میزنم پشه توش پر نمیزنه دیگه اینا بچن اصلا تجربه ندارن که بیان تو تاپیکامون

وااای جانا سخن از زبان ما میگویی من میخواستم تاپیک بزنم ولنتاین و شب یلدا و روز زن ساییده شدیم ای ...

پروفت خیلی باحاله😂😂😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

من و تا یکماه تو نی نی سایت نمی‌بینید.تحمل ندارم😭

خدانگهدار

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
دیگه ۱۰ سال که پشت کنکوری نبودن نهایت یکی دوسال بازم میشه ۲۰ سالشون. واسه همینه هرچی تاپیک بارداری م ...

حالا من ک ۲۱ ام

ولی اینجا دهه هشتادی ک ازدواج کرده زیاده دیدم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706