2733
2739

چندوقتی هستش من وهمسرم مرتب خواب های وحشتناک صبح و ظهرو وقت نداره هرموقع بخوابیم این خوابا میان سراغ مون کسی اینجوری شده یاددلیلشومیدونه؟؟؟؟

چیزی که باعث غرق شدنت میشه افتادن توی آب نیست!.موندن زیر آب و بالا نیومدنه.مراقب باش تو اشتباهات خودت نمونی

من صبح ژلدفن خوردم خواب بد دیدم بعدش به خوراکه خصوصا که جفتتون باهم میبینید

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
من صبح ژلدفن خوردم خواب بد دیدم بعدش به خوراکه خصوصا که جفتتون باهم میبینید

اخه منم میگفتم غذاخب معمولا میگن ایناست اماتمام وقت هارو من امتحان کردم اصلا نمیفهمیم چیه اگ همین غذاهم باشه هرروز و هرشب ک نمیشه باید تمومی داشته باشه ☹️☹️☹️

چیزی که باعث غرق شدنت میشه افتادن توی آب نیست!.موندن زیر آب و بالا نیومدنه.مراقب باش تو اشتباهات خودت نمونی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه منم میگفتم غذاخب معمولا میگن ایناست اماتمام وقت هارو من امتحان کردم اصلا نمیفهمیم چیه اگ همین غذ ...

یمدت گل گاو زبون دم کن بخورید

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728
یمدت گل گاو زبون دم کن بخورید

امروز میگیرم ببینم چی میشه ممنون 

2738
شب غذای چرب نخورید،و حداقل ۳ ۴ ساعت قبل خوابیدن شام بخورید دیگه کابوس نمیبینید

مامثلا ۸شام میخوریم خوابیدنمونم ساعت یک دو شب ماروز هم میخوابیم اینجوریم موندیم بخدااجریان چیه 

حتما استرس و نگرانی دارین. غذای چرب و شور کمتر بخورین ورزش و پیاده روی بکنید

نمیدونم یک هفته اس این مشکلو داریم 

دقیقا مشکل منم هست دیشب قبل خواب صلوات فرستادم و 3تا قل هو الله خوندم صبح که بیدارشدم انگار خواب ندی ...

چه خوب خداروشکر