2737
2734

داداشم با ۳۰۰۰ نشد رفت حکیم🙄

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهرمن 6000بود..زدعمران حکیم سبزواری خیلی هم راضیه

چ سالی؟؟؟

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
2738

من سال 88کنکورا دادم فکر کنم رشته های مدیریت و یا پایه مثل ریاضی کاربردی و محض یا آمار بیاری 

رتبه ات نسبتا خوبه حتما از مشاور تحصیلی واسه انتخاب رشته کمک بگیر

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
دوسال پیش

پ‌با داداش من ورودی سالن😁تو یه رشته

چرا سایت سازمان سنجش باز نمیشه ؟!

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2706