2733
2739
عنوان

دوست پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 104 پست
حالا چرا z😂😂 اینجوری کلا میزنه حذفش میکنه ک!

ی بار یه پسره زن داشت اومده بود دایرکتم بعد تو استوری های زده بود z

من ی بار بهش گفتم تو کسی تو زندگیت هس منظورم دوس دختر بود اصلا فکر نمی‌کردم زن داشته باشه بعد گفت گفتم پس اون زد براچیه

گفت اون ینی زندگی

بعد چند روز جوابشو ندادم

یهو دیدم زنش اومده فالوم کرده😐تند تند هم عکسای دو نفرشان رو میذاشت من ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ینی چی؟؟

ول کن بزار همون تتل و بزار 

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2738
وااای ارع عزیززززم😍😍

تازه گفته واسم تولد نگیرین خوشحال نمیشم😚😐😐😐😂

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
۳۳ اون من ۲۹  خودم مقصر بودم😔

وای بچم نیسین که. میاد ان شاء الله 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
۳۳ اون من ۲۹  خودم مقصر بودم😔

عکستون میذاری

اخه خودم مقصر اصلی بودم

دفعات پیش چی