2726
عنوان

دوست پسرم

958 بازدید | 104 پست

چند روزی هست از بلاک دراورده منو 

و شمارمو ذخیره کرده 

ولی نمیدونم چرا پیام نمیده؟؟

بعد یه ماه اینکارو کرده

همیشه سر ۲ یا ۳ هفته خودم پیش قدم میشدم

الان دیگه کشش و ندارم

در ضمن شمارشم از همون یه ماه پیش پاک گردم

و الان از طریق سرچ ایدی تلگرامش متوجه این موضوع شدم

یکار بگید تحریک شه پیام بده

چقدر خودت تحقیر کردی هر دفعه...کسی که ی بار میره بازم میره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا ولش کن 

پیامم داد سین کن ج نده و بعد بلاک کن تا بفهمه دنیا دست کیه

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

برو منت کشی... دختر یکم عزت نفس  یکم غرور چرا انقد خودتونو دم دستی فرض میکنین... 😡

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

امروز تولد تتلو هست برو یه پروف بزار تبریک تولد روشم بزر بزن t 

میاد پی ام میده 

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
حالا چرا z😂😂 اینجوری کلا میزنه حذفش میکنه ک!

ی سوال

چرا هارلی کویین گذاشتی

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
امروز تولد تتلو هست برو یه پروف بزار تبریک تولد روشم بزر بزن t  میاد پی ام میده

وااای ارع عزیززززم😍😍

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
2706