2737
2734
عنوان

پزشکی یا دندون مسئله این است

| مشاهده متن کامل بحث + 2970 بازدید | 136 پست
بله قلمچی میرفتم مشاورم داشتم کمکی از دستم بربیاد خوش حال میشم

از کی خوندی گلم 

من یازدهمم اگر از الان بخونم بنظرت میتونم؟   الان کله امو میخوای بکنی ن؟

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم پزشکی اهواز قبول شی♡ جندی شاپور

عزیز دلم من اون نمیزنم 😅😅 اخه من خراسانیم اولا که دوره خیلی دوما که بومی نیستم قبولیش سخت میشه

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
2731
از کی خوندی گلم  من یازدهمم اگر از الان بخونم بنظرت میتونم؟    الان کله امو میخوای ...

نه واقعا میشه برای من نمیشه شروع خاصی رو تعریف کرد ولی از نهم دیگه پیگیر بودم

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪

ما همه فامیلمون یا پزشکن یا دندونپزشک

هیچکس بهت نگفت دندونپزشکی ارتروز شدید گردن و انگشت میده و به نظر من خیلی سنگینتر از پزشکی هست در کل. پزشکی تخصص میخواد اما تو ایران تخصص هایی مثل رادیولوژی واسه خانوما خیلی خوبه

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
راجب نحوه درس خوندنت یکم توضیح میدی😘

جونم برات بگه که من کلا با تست کار می کردم با تست یاد میگرفتم حال خوندن نداشتم 😅 برای همین تو زیست خوب نبودم بعد این که با تست زیاد و به خصوص تکراری روش های خودمو پیدا و تثبیت کردمدشاید یک کتاب فیزیک رو ۴ بار زدم و هر بار یه چیز جدید یاد گرفتم

2738
عزیز دلم من اون نمیزنم 😅😅 اخه من خراسانیم اولا که دوره خیلی دوما که بومی نیستم قبولیش سخت میشه

وای نزن 

گرمه 😂✋🏻 من که دنبال ی راه فرار از خوزستانم :") خیلی تبریز دوس دارم ولی سرده 😓✋🏻

عزیزم ۷۰۰ هستی خب ساری ؛ اردبیلی جای میشه بیاری بنظرم

جونم برات بگه که من کلا با تست کار می کردم با تست یاد میگرفتم حال خوندن نداشتم 😅 برای همین تو زیست ...

نگفتی از یازدهم بخونم قبول میشم   

اجازه هست بهتون درخواست دوستی بدم؟    

اره عزیزم

جونم برات بگه که من کلا با تست کار می کردم با تست یاد میگرفتم حال خوندن نداشتم 😅 برای همین تو زیست ...

ممنون راستی من تعریف دانشگاه اصفهان وشیرازم خیلی شنیدم مخصوصا شیراز اگه بتونی پزشکیش رو بری که عالیه😍

وای نزن  گرمه 😂✋🏻 من که دنبال ی راه فرار از خوزستانم :") خیلی تبریز دوس دارم ولی سرده 😓✋🏻 ...

میدونی پزشکی بومی قطبیه ۶۰ ۴۰ یعنی ۶۰ درصد بومیا ۴۰ درصد غیر بومیا و سخت میشه قبولیش شهر خودم )بیرجند) دانشگاهش معتبره شاید اینجا بمونم گرچه تمام تلاشم مشهده ولی میدونم که نمیارم

2706