2733
2734

منم نظام قدیمم میخوام کنکور نظام جدید بدم میگن مباحث کم حجم تر شده

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما که ساعت مطالعت خوب بود گلم

آخرا گند زدم و زمان کنور تا تایم آخر ننشستم برای همون رتبم خوب نشد

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2738
بچه ها توروخدا یکی به من بگه رتبه و تراز اصلی کدومه من نمیفهمم

تراز ماکزیمم نمره اولین کادر از سمت راست رتبه کادربعدیش 

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.

نطر همه دوستان محترم ان شاءالله که موفق و پیروز باشید

مگه از اولین مدرکمون چه قد استفاده میشه که حالا باز بریم از اول کنکور بدیم دومی رو بگیریم اونم مدرک هایی که فقط تئوری خوندیم و خیلی از مباحث رو بلد نیستیم 

شاید من این جوری باشم شما متفاوت باشید.

وای من ترازم پنج هزار شدم رتبم هیفده هزار افتضاح    

تجربی؟اشکال نداره سال بعد اگه میتونی بشین بخون 

می گوید از تمام مذکرها[مردان]بدم می آید،همه اشون کثیف هستند،خسته از انتخابی که کرده است و ضعیف تر از آن که متعهد به اشتباهش، درک این موضوع که عباس آقا دریوزه بی ریشه به او خیانت کرده عذابش می دهد، تعمیم عباس آقا به مردانی دیگر،مانند آرام بخش است، اینکه به خودش متذکر می شود تقصیر او نبوده، «همه مردا بدن» خنده دار اینکه، همیشه بازنده زیبا نصیحت می کند،برنده،زیباتر عمل.
2706