2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تنبلی دارم.دیروز رفتم دکتر و کلومیفن و امپول داد.از امروز باید قرصامو مصرف کنم.خدا کنه درمان شم و تموم شه.انشاالله خدا به هرکی که منتظره یه کوچولوی سالم هدیه کنه

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
عزیزم برو دکتر من دیروز رفتم سونو دکتر گفت تنبللی تخمدان داری تخمدانهام ازحدنرمال بزرگ شده بهم قرص د ...

منم دیروز رفتم تو سونو زده تخمدانها قدری حجیم. به شما دارو چی داد؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738

اگر مشکل معده نداری، پیازدرمانی کن، روزی دو بار ده دقیقه قبل ناهار و شام، باید این نوشیدنی را نیم گرم بخوری.یک لیوان متوسّط آب بدون کلر را بجوشانید. یک عدد پیاز متوسط زرد رنگ را پوست بگیرید.( فقط آخرین لایه پوست پیاز که خشک شده است را دور بریزید.) پیازها را به ۴ یا ۶ قسمت خرد کنید و داخل آب در حال جوش بیاندازید. چون با این کار، آب از جوش می افتد کمی صبر کنید تا دوباره جوش بیاید. پس از جوش آمدن دوباره، درب ظرف را ببندید تا ۵ دقیقه بجوشد و سپس شعله را خاموش کنید. محلول را صاف کنید و صبر کنید تا کمی ولرم شود و ۱۰ دقیقه قبل از ناهار آن را بنوشید. به همین ترتیب، ۱۰ دقیقه قبل از شام نیز نوشیدنی را به صورت تازه تهیه کرده و بنوشید.

چون پریود نمیشی، از الان تا 15 روز درست کن بخور، دیگه نخور، 15 روز فاصله بده دوباره شروع کن 15 روز درست کن بخور، اگر پریودت شروع شد،از دو روز بعد پریودت، شروع کن،15 روز بخور.

هر روز هم صبح با پنیرت به اندازه یک قاشق چایخوری سر خالی سیاهدانه بخور.

Metformin دو ورق هم Dupbaston

به من کلومیفن داده که از امشب شبی ۳تا بخورم.و ۱۲و۱۴هم امپول HCG داده بزنم 

به من گفت بچه میخای گفتم فعلا نه گفت پس اینارو مصرف کن 

آهان من تو اقدام بودم دو ماهه و بچه میخوام.

آهان من تو اقدام بودم دو ماهه و بچه میخوام.

عزیزم فقط سعی کن دمنوش های گرم بخوری تا تخمدان ورحمت سرحال بیان مثلا برای تنبلی تخمدان ۲ماه هرروزصبح ۱قاشق چای خوردی دارچین داخل آبجوش بریز بخور ناشتا ۱۰دقیقه بعد صبحانه بخور

2706