2737
2734
عنوان

دندان عقل نهفته

145 بازدید | 15 پست

خانما کمک کنيد 

دندان عقلم ب صورت افقي در اومده دردش نابودم کرده انقدر ک درد ميکنه چکارکنم کمکم بکنيد ...اگه درش نيارم چي ميشه؟ اخع الان پولشو ندارم

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگر داخل بمونه میپوسه .مثل من میشی اونوقت جراحیش میکنن .

مال منم هنوز در نيومده فقط درد شديد ميکنه

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
2731
درش بیار 

ميدونم پولشو ندارم چيکار کنم خيلي درد دارم

2738
دندان های دیگه ات میوفته رو هم و اونارو تحت فشار میذاره اونا هم به مرور می پوسن

از من ک نابود شدن. کاش زوتر در میاوردم دندون عقلامو

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
وای منم هم درد توام هرجا هم میزنگم میگن ۱ونیم  خوب خوبش گفت ی تومن من هم میترسم هم زورم میاد ای ...

ن بابا چخبره  3ماه پیش کشیدم 160تومن شد

دلیلای طلاق چقد آبکی شده.. متاسفم برا بیفکرایی ک برا حل مشکل فقد ی راه بد ب ذهنشون میرسه،، بابا یکم خلاقیت بخرج بده برا زندگیت😒😒
کشیدن نیس ک جراحیه وقتی نهفته باشه نگاه میکنن ببینن تو نسج نرمه یا سخت هرکدوم تعرفه داره واسه   ...

منم جراحی بود

2706