2733
2734
عنوان

کیا بخاطر اخلاق خوب همسرشون ازدواج کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 44 پست
من بخاطر اخلاق خوب شوهرم ازدواج کردم با اینکه ۳۲ سالش بود گواهینامه نداشت که ماشین داشته باشه توی ...

نفهمیدی چرا الکی گفته بود؟؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهمترین چیزی که تو زندگی اهمیت داره اخلاقه!!!خیلی خیلی مهمه.این و بعد از ۱۰ سال زندگی میگم با مردی ک ...

مثلا قبل ازدواج فکر میکردی چطوری باشه که بعده ازدواج نبود؟؟ چندتاشو مثال میزنی؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
نفهمیدی چرا الکی گفته بود؟؟

همون موقع تو خواستگاری گفت باید خونه مامانم بشینیم یا بریم مستاجری

گفتم خونه مامانت نمیام نزدیک مامانت اجاره کن

بعد از اینکه عقد کردیم یه روز زنگ گفت حاطرشو بیام دنبالت بریم خونه ببینیم

اونجا خودش گفت میخواستم ببینم حاظری سختی بکشی یه همچین چیزی

2731
همون موقع تو خواستگاری گفت باید خونه مامانم بشینیم یا بریم مستاجری گفتم خونه مامانت نمیام نزدیک مام ...

چه جالب

چرا؟

هیچی همینجوری

میگم یعنی فکر همسرت جالب بوده برای امتحان

2738

عزیزم به عنوان کسی که خانواده ام وضع مالی خوبی داشتند ولی پدرم یک مقدار عصبی و کم طاقت بود بهت میگم فقط اخلاق چون ماشین چند صد میلیونی سوار بشی ولی توش دعوا و فریاد باشه فایده نداره.

اگر هم مالی هم اخلاقی اوکی بود خب عالیه ولی اگر از لحاظ مالی کم داشت خیلی سخت نگیر

اگر جنم داشته باشه اون کمبود رو هم جبران میکنه

ولی اگز اخلاق نداشته باشه با میلیارد میلیارد ثروت قابل درست شدن نیست.

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...

اخلاقیاتی که معیار ازدواجم بود: 

آرام و منطقی

خانواده دوست عاشق زن و فرزند

اهل فحاشی و بددهنی نباشه

رفیق باز نباشه

وابستگی شدید به خانواده اش نداشته باشه

شکاک و بددل نباشه

خودخواه و مغرور نباشه

مهربان و دلسوز باشه

اهل کار و پیشرفت باشه

و در آخر یه امکانات حداقلی برای شروع زندگی داشته باشه

مثل یک شغل یا سرمایه اولیه شروع یک کار

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...

من تنها دلیلم برای ازدواج با همسرم اول اخلاق و رفتارش بود

دوم قیافش

و با اینکه مشکلات مالی زیاد داشتیم

اگه 100 بار هم برگردم به 12 سال قبل، انتخابم همینه

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴

اخلاق مهم بود و چون در کنارش یه شغل ثابت داشت ازدواج کردم..ودیگر هیچ

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
2706