2737
2734
عنوان

وای کلاغا دارن گلوشونو پاره میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 47 پست
مکانیسم ماشه چیه دیکه؟😟😟😟

همه تحریم های سازمان ملل برگشت ایران رفت زیر منشور هفت سازمان ملل یعنی همه چیز حتی صدا سیما تحریم و هر وقت هم آمریکا بخواد میتونه به ایران حمله کنه

من یک ترنسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوخی چقد نااااازه😍😍 دلم بچه گربه خواست

عشق منه پسرقشنگ مامانه مست و ملنگ مامانه ❤❤❤❤❤

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2728
هووووف معلوم نیست دلار چند میشه

ریا نباشه من ۱۵۸ دالرز دارم 😎

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738

اي خوووودا😍 چه نانازه.

خوشبحالت من حساسيت دارم نميتونم گربه داشته باشم😭 از طرف من ببوسش😁

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
وای ماهم ۱۵۰۰ دلار داشتیم ولی پارسال تو ابوظبی همشو خرج کردیم 😂🤦🏻‍♀️

لعنتیه پولدارررررررر😂

اي خوووودا😍 چه نانازه. خوشبحالت من حساسيت دارم نميتونم گربه داشته باشم😭 از طرف من ببوسش😁

مرسی عشقمممممم راه میرم میچلونمش و میبوسمش ❤❤❤

مرسی عشقمممممم راه میرم میچلونمش و میبوسمش ❤❤❤

❤️❤️❤️

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
پولدار نیستم باع الان ننم هی میگه چه غلطی کردیم رفتیم خبر مرگمون 😂🤦🏻‍♀️

دور از جون نوش جونتون باشه ❤

2706