2737
2734
عنوان

خانما بیاید

88 بازدید | 14 پست

اینجا داره اذان صبح میگه 

دعا کنیم همه به حاجتشون برسن به حق همین صدای اذان 🙏🏻🙏🏻 

منم به عشقم برسم زندگیمو کناررکسی که دوسش دارم ادامه بدم ❤️

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

الهی آمین🙏

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگ به صلاحت باشه میرسی

نمیشه دعا کنم صلاحم اون باشه ؟ 

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙
انشاالله به عشقت برسی به این زودی

مرسی😘 برای مشکلت صلوات فرستادم ایشالا حل میشه بزودی

2738

خدایا کرونا بمیره

دخترم خوب شه

کنکور نظام قدیم هم برگزار شه

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
خدایا کرونا بمیره دخترم خوب شه کنکور نظام قدیم هم برگزار شه

آمین 😇

آمین 😇

تو هم ب عشقت برسی و خوشبخت شی🌹

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
تو هم ب عشقت برسی و خوشبخت شی🌹

ممنونم عزیزم 😇🌿

نمیشه دعا کنم صلاحم اون باشه ؟ 

هیچ چیزو زوری نخوا اگ صلاحت نباشه دوماه بعد عروسیت داغون میشی من به عشق۴سالم رسیدم خیلی دوسش دارم خیلیم دوسمداره ولی واقعا توخیلی چیزاخصوصا تفاهم خانواده باهم اوکی نبودیم خیلی حرص خوردم 

2706