2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فقط یکسال برای ارزوهات بجنگ ! 

بعد از اون هرجا ک دوست داری بری و هرکاری ک دلت میخواد بکن! 

یادت باشه ۱۰ سال بعد حسرت لحظه لحظه های تلف شده امسال رو میخوری! از این سال فرصت بساز نه حسرت 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
2728

گل نازم شما میتونی و ان شالله موفق خواهی شد ، پس بخون خوش بحالت کاش من جای شما بودم 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹

به ثانیه بعد از ازدیدن اسمت تو رشته و جای مورد علاقت فکر کن شروع احساس خوبت ازهنون لحظس اونجا خوشبخت ترین ادم روی زمینی حای برای چند ثانیه 

ببین یه چیزو خواهرانه خواهرانه میگم برای تلاش برای حرکت تو نه فقط تو بلکه همه ی ما نیاز به جمله و حرف مشاور و فلان تداریم 

ما خودمون باید باخودمون خلوت کنیم فکر کنیم به الاتمون ایندمون خواستمون هدفمون وتصمیم بگیدیم اون موقع هیچ چیز جلومون رو نمیگیره هیچ چیز باعث عقب کشیدنمون نمیشه یاور کن وقتی ازته قلبت ایمان میتری که باید چیزیو بدست بیارم وبرای بدست اوردنش تلاش کنم مهزت پیام رو دریافت میکنه و هر لحطه زندگیت خلاف جهت اون رفتی بهت اخطار میده و تو ناخوداگاه برمیگردی به مسیر تلاش فقط باید ذهنت باور داشته باشه که باید تلاش کنی 

برای ارزوی موفقیت میکنم بدون که به خودت بدهکاری بیشتر ازهمه پس بدهیتو صاف کن 

برای منم ارزو و حس خوب کن خیلی دلم گرفته ....