2733
2739
عنوان

وای خدااا بدبخت شدم کنکور😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 55 پست
ببین من الان رفتم برا خودمو دیدم ریدمممم به معنایی کامل ینی ریدمان تر از من نی  ناراحت نکن خودت ...

😂😂رشتت چی بود؟ منم ریدم شدید ولی هر کار میکنم گریم نمیاد

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
محشر بهتره یا فوق العاده؟ امیدداری واسه سال آینده. ولی اگر امید واهی داری اصلااا نمون با سوابق برو ...

نمیدونم کدوم بهتره😂😅

ولی نمیدونم مامانم گفته اکه قبول نشدی کلاس اسمتو مینویسم چون من امسال بدون هیچی خوندم توقع داشتم قبول نشم  ینی یجوریم که واقعا نمیدونم🙁

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂رشتت چی بود؟ منم ریدم شدید ولی هر کار میکنم گریم نمیاد

تجربی😑😐😶

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت
2728
نمیدونم کدوم بهتره😂😅 ولی نمیدونم مامانم گفته اکه قبول نشدی کلاس اسمتو مینویسم چون من امسال بدون ه ...

محشر بهتره.

خب په همون  خیالت راحته خانواده ت قرار نیست تهدیدت کنن 

محشر بهتره. خب په همون  خیالت راحته خانواده ت قرار نیست تهدیدت کنن

تهدید به ازدواج شدم😂😂 ولی خو دعوا شد😐 

الانکه مامانم گیر داده به اینکه دوباره میخونی میبرتم کلاس حالا نمیدونم

چیشد گلی نگاه کردی ؟ 

رتبت چن شده؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
تهدید به ازدواج شدم😂😂 ولی خو دعوا شد😐  الانکه مامانم گیر داده به اینکه دوباره میخونی میبرتم ...

اره معمولا تهدید به ازدواج میشن.سال دیگه بدترشو سرت میارن🤣🤣.

یا بخون یا سریع برو دانشگاه.

چه بسا شاهزاده پیداش شد اصلا ازدواج کن🤣

2738
خب برو مشهد  مشهد آزاد قبول میشی

مگه مشهدم آزاد داره؟ 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
بگو تا من نگاه کنم واسش

فقط تاریخ تولدشو دارم گلم که گفتن نمیشه

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2706