2733
2734
عنوان

وای خدااا بدبخت شدم کنکور😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 55 پست
اره معمولا تهدید به ازدواج میشن.سال دیگه بدترشو سرت میارن🤣🤣. یا بخون یا سریع برو دانشگاه. چه بسا ...

شاهزاده تو خوابمونم نمیاد 😂😂😂😂 دیگه باید زور بزنم برم بخونم😂😂😂 شاهزاده ام باور نشسته به ریش من میختده😂😂

درتاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد 🤩🤩 اولین دیدار من شروع شد ،شروع اتفاقای خوب برای منه دیگه قراره همه چی عالی پیش بره مطمئنم همه چی همونجوری ک میخوام پیش میره و من با قدرت ادامه میدم پر قدرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره پرونده شماره شناسنامه کد رهگیری میخاد

ندارم والا خودشم خوابه هر چی اس میدم جواب نمیده

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
2728

من دختر خالم شده ۵۲ هزار 

میتونه دولتی یچیزی بیاره؟

مجازه؟منطقه۳ هست

دانشگاه پردیس چجوریه؟

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
چقدر سخت میگیرین، ما رو ببینین درس خوندیم، چی شد😐 کلی استرس کشیدم هر دو مقطع کارشناسی و ارشد رو دو ...

وتقعا ما این همه خوندیم خرخونی کردیم چیشد واقعابعد یه عمر زندگی 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
بره بدون کنکور

ینی چجوری؟؟

دولتی بدون کنکور؟؟

باید چکار کنه

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738
ینی چجوری؟؟ دولتی بدون کنکور؟؟ باید چکار کنه

اره هم دولتی داره هم غیرانتفاعی

دفترچه رو نگاه کنه اون رشته هایی ک زده صرفا با سوابق تحصیلی میشه رشته های بدون کنکور.

یه دختر ترک . سارای هستم 
اره هم دولتی داره هم غیرانتفاعی دفترچه رو نگاه کنه اون رشته هایی ک زده صرفا با سوابق تحصیلی میشه رش ...

دفترچه چجوری باید بگیره 

از کجا باید نگاه کنه

کِی؟

میخوای بده برم ببینم برات

😢😢😢نمیتونم

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖