2733
2739

چندشب پیش گربه اومد تو آشپزخونه تمام آشپزخونه رو شستم امشب هم شوهرم گفت گرمه اجازه نداد درو ببندم باز گربه اومد تو آشپزخونه وای دیگه حوصله ندارم همه رو بشورممم😢😢

خداروشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقده از این موجود بدم میا ولی عاشق سگم گربه موذی و غیر قابل پیشبینیه در هرجام باز باشه میکشه میره تو یا توله میندازه یا خرابکاری میکنه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ای جان دل ❤️❤️❤️ترکای ترکیه میگن گربه برکته به دلت بد نیار بهش غذا بده،.. منم پنج تا دارم هر شب براش ...

الان خونه امو چکار کنم باید همشو بشورم😢😢😢

خداروشکر
2738
چقده از این موجود بدم میا ولی عاشق سگم گربه موذی و غیر قابل پیشبینیه در هرجام باز باشه میکشه میره تو ...

خیلی گربه پرروییه وای خدا کی حال داره دوباره آشپزخونه بشوره😢

خداروشکر
الان خونه امو چکار کنم باید همشو بشورم😢😢😢

چرا اخه گربه خیلی حیوون تمیزه . صبح تا عصر‌ داره جلوی افتاب خودشو تمیز میکنه.. اگه خیلی حساسی یک اسپری بردار اب کن. اندازه دو‌تا در وایتکس بریز توش کف اشپزخونه ات اسپری کن . اگر هم‌الکل داری‌الکل بزن .

کف آشپزخونه راه رفته نهایتا، یه طی با اسپری بزن حله ، گربه بتونه بیاد چیزای دیگم میتونه بیاد نمیترسی ...

کف آشپزخونه فرشه باید بشورمش بعد از صدای ظرفا من فهمیدم گربه اومده پس همه چیو باید بشورم.

خداروشکر
2706