2733
2734
عنوان

شماباشین بااین خواهرچیکار میکنین

658 بازدید | 46 پست

بچه ها نمیدونم چقد حسم درسته ولی خواهرم وقتی میرم پیشش همش درموردشوهرم حرف میزنه مثلا میگه چشای دخترت خوشکلن شبیع باباشه دماغش شبیه باباشه کلاهرچیزی ازش درنظربگیری میگه شبیه باباشه بعد خیلیم راجع ب اون نظرمیده وحرف میزنه و توزندگی شخصی هم بییییش از حد دخالت میکنه ینی واقعا حق داره؟من نباید ناراحت بشم ؟شوهرمن ازشوهراون قیافش بهتره اون ی مدت میخواست طلاق بگیره وباشوهرشم مشکل داشت 

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم شک تو دلت نزار خواهرته درسته زمونه خرابه ولی دیگه دلتو خالی کن از شک.چه اشکالی داره اتفاقا اجی من هم نظرت میده درمورد شوهرم میگه بچه هات خوشکلن به باباشون رفتن  من خوشحال میشم ناراحتی نداره 

خب که چی میخای بگی به شوهرت نظر داره    

نمیدونم بخدا اخه چ دلیلی داره راجع ب اون حرف بزنه درحال ک من اصلا اسم شوهر اونو نمیارم هیچوقت فقط راجع ب خودمون حرف میزنم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2738
عزیزم شک تو دلت نزار خواهرته درسته زمونه خرابه ولی دیگه دلتو خالی کن از شک.چه اشکالی داره اتفاقا اجی ...

واقعا؟اخه یبار دوبارنیست همیشه تامنو میبینه میگه 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2706