2737
2739
عنوان

راهنمايي در مورد فروش ترشي

9553 بازدید | 18 پست

سلام خانمها ، من از وقتي كه پسرم به دنيا اومده خونه نشين شدم و سر كار نميرم و از اين موضوع بسيار ناراحتم دلم ميخواست امسال فصل ترشي ، ترشي درست كنم و بفروشم ولي خب خوشگل و ژيگولي يعني برم ظرف هاي خوشگل بگيرم و ليبل چاپ كنم و اين حرفها فقط يه سوال دارم مشتريشو چه جوري پيدا كنم ؟ به مامانم بگم كه به دوستاش بگه مطمئنم مخالفت ميكنه با اين كارم 😐😐😐  بعد هم فكر كنم كه به صرفه نباشه با اين همه گروني ، به نظر شما چطوره ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا به صرفه نیست بعدشم کسی الان ترشی نمیخره تو اینستا و تلگرام 

مگر به مغازه دار بفروشی که اونم تو این کرونا کسی نمیخره

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
2728

بنظرم ن این کارو نکن هرروز زنا میخان بریزن تو خونت ب بهانه ی ترشی.خب برو کلاسی چیزی یاد بگیر مث سنگذوزی لباس ک یکم دشواره.ازمن میشنوی نقاشی رو بوم یاد بگیر طرح بزن بفروش

پناه برتو ک بی واژه مرا میشنوی...
2738
بنظرم ن این کارو نکن هرروز زنا میخان بریزن تو خونت ب بهانه ی ترشی.خب برو کلاسی چیزی یاد بگیر مث سنگذ ...

من از اين هنرها بدم مياد ، آشپزي و اين چيزها رو دوست دارم ، پسرم به سن مهد برسه حتما دوباره ميرم سر كار الان ولي بي درامد تو خونه خسته شدم ، زنا كه نميان خونه آدم براشون ميفرستم 

عزیزم هیچکاری عیب نیس چ اشکال داره اصلا هم لازم نیس به دوست و اشنا بگی اگر دوست نداری 

میتونی با چند تا سوپری و میوه فروش و ازین جور مغازه ها صحبت کنی ببینی قبول میکنن توی دیوار هم من دیدم تبلیغ میکنن

2706