2737
2734

دخترداییم تازه عقد کرده بود بعدمارفتیم خونه داییم(من ومامانم)

بعداین ونامزدش توحال یه گوشه نشسته بودن منم سرم توگوشیم بود اینام باهم شوخی میکردن یهو مثلا یواشکی دستشو کردتوشلوار نامزدش😐

فکرمیکردمن نمیبینم ولی دیدم😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنه تو نیسان جلو در پارکینگمون س.... زد واسه راننده نیسان 😐😐😐😷😷😷😷 قبل عید بود تا مدتها افسرده ...

🤢اه اه 

منم چندسال پیش از مدرسه برمیگشتم یه ماشین یهو ایستاد گفت ببخشید خانوم رفتم جلو گفتم بفرمایین دیدم فلانشو در اورده جیغ زدم فرار

2740

زن پسرخاله شوهرم،به پسرش که از پسر من بزرگتربود جلو خودم گفت،برو فلانی (پسرم)بزن چونکه توقهرمانی،،،،،واااای حالا پسرم سه ساله،اینقدر اروم ومهربون همه جا حرف از مودبی پسرمه،اینقد دلم سوخت،

🥴طرف به بچش شیر میده .... عح عح متنفرررررم😒خب برو ی گوشه

منم بدم میاد همیشه میگفتم خو برید یه جا دیگه اه ،الان خودم نی نی دارم دوماهه تا حد امکان از بقیه به دور میشم مخصوصا موقع غذا که میرم تو اتاق،اما واقعا بعضی وقتا بچه امون نمیده باید همون موقع بچپونی تو گلوش تو هر موقعیت مکانی که بودی 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
وای چ بد

😂😂😂من ک گردن نگرفتم گفتم پسرت بود مادرشوهرمم خندید شوهرمو دعوا کرد با شوخی ک تواینقد زدی حتی تو خونه جمعیت زیادم این صدا بیاد مطمئنم تویی 😂😂شوشو ضایع شد سه تامونم خندیدیم حال داد 

شورشو در بیارین شورمو در میارم😐خطاب اونایی که ساقیشون جنس بد میده دستشون داستان تخیلی میگن😐بای