2737
2739
تو این 7 سال چکار کرده؟؟؟بازم دانشگاه ازادی غیر انتفایی رفته؟؟؟ازدواجیده؟؟/

فک کن ۳سال از من بزرگتره   من الان ترم ۴دانشگاهم  ی سالم باهم کنکور دادیم     من ازدواج کردم دوساله  و اون همچنان در حال تست زدنه

جالبش اینه ک هیچ جا هم نمیره فقط درس میخونه حتی تربیت معلمم قبول نشده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال اول متممممممممممممم فک میکردم همه درست یعنی الان فقط امیدم اینع منفی نشه

من سال دومم یعنی سه چهارتا منفی دارم

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
عزيزم پارسال دقيقا وقتي كه تاريخ دادن يع روز قبل از تاريخ مسخص شدع اومد هر سال همينه ي روز قبل از تا ...

بچه ها از کجا بفهمیم نتایج آمده بریم سازمان سنجش برای اینکه نتایج چی شده؟؟

2728
2738

خدا به هممون رحم کنه ..پشت کنکور موندن اونم تو این شرایط فقط اعصابو بهم میریزه ...امیدوارم هممون موفق شیم 

از این تکرار ساعت ها،از این بیهوده بودن ها،از این بی تاب ماندن ها،از این تردید ها،نیرنگ ها،اشک ها،خیانت ها،از این رنگین کمان سرد آدم ها و ازاین مرگ باور ها و رویاها،پریشانم ...دلم پرواز میخواهد🕊
بله اونا اشنا داشتن ساعت نه شب اين دوست خانوادگيم زنگ زد رتبشو گفت بعدم فرداي اون روز دقيقا همون رتب ...

خب چه کاریه یه روزدیرترفهمیدن رتبه حالامثلاچندهفته زودتربفهمی یه چیزی

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2706