2737
2734

با این وضعیت اگه نبندن خیلی بیشعورن. 

قم که. کلا سیاه شده وضعیت... 

خیلی خیلی قرمزه

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهران قرمز 

کرج هشدار 

و هر دو مدارس باز هستن 

اینجا تنها چیزی که مهم نیست جون مردمه 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2728

اخه یه چیزیم هستاااا

حتی مدرسه ها هم باز نشن مردم بچه هاشونو از کوچه و پارکا جمع نمیکنن که

یا اینکه میرن شمالی جایی

هرچند خوده من بچمو نفرستادم مدرسه و همش خونه ایم

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
تهران قرمز  کرج هشدار  و هر دو مدارس باز هستن  اینجا تنها چیزی که مهم نیست جون مرد ...

درسته، بعد دیرزو خانمه اینجا به من در کمال نفهمی میگه کرونا کجا بود ،اگه هست چرا همه جا بازه ،گفتم چون‌جونت برا کسی مهم نیست ،برو خودت به فکر خودت باش حداقا، بشین‌تو خونه ت 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
درسته، بعد دیرزو خانمه اینجا به من در کمال نفهمی میگه کرونا کجا بود ،اگه هست چرا همه جا بازه ،گفتم چ ...

الان فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم با خونه موندن و مسافرت و عروسی و عذاداری و مهمونی و .... نرفتن با ماسک زدن موقع بیرون رفتن 

و آدمای نفهم نفهم باقی میمونن

و آقای وزیر جک سال رو میگه : تحقیق کردیم کرونا تو سی دقیقه منتقل نمیشه و کلاس ها رو سی دقیقه ای قرار دادیم 

و مردم همچنان خوابن و خیلیا بچه هاشون رو حتی به زور میفرستن مدرسه 

اخطار  اگه فکر می‌کنی اون دختری که تو خیابون شالش افتاده یا حجاب نداره باید مورد آزار کلامی و جنسی قرار بگیره ...اگه فکر می‌کنی دختری که آرایش یا تتو داره قصدش جلب توجه  دیگران ..  اگه فکر می‌کنی دختری که تو صفحه شخصیش عکس با پوشش دلخواهش میزاره باید مورد آزارقرار بگیره ... اگه فکر می‌کنی دختری که پریود شدن رو مخفی نمیکنه و پد بهداشتی رو تو کیسه مشکی نمیخره حیا نداره... اگه فکر می‌کنی دختری که چهار کلمه با یه مرد حرف زده و خندیده بی بند و باره ... اگه فکر می‌کنی به  اون دختری که تو خیابون بلند می‌خنده باید بد نگاه کرد و تیکه انداخت .. اگه فکر می‌کنی دختری که تو مهمونی لباس باز پوشیده باید با نگاهت آزارش بدی ... اگه فکر می‌کنی چون یک دختر مهمونی رفته و مشروب خورده حقشه مورد تجاوز قرار بگیره ... باید این رو بدونی ..... تو هم حامی تجاوزهستی... تو هم یک متجاوزی 
2738
الان فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم با خونه موندن و مسافرت و عروسی و عذاداری و مهمونی و .... ...

نمیدونم‌مردم ‌چه جوری میخوان بفهمن، که این دولت ول کرده همه رو تا بگیرن،حالا یه عده بمیرن یه عده هم شانس بیارن زنده بمونن،هزینه واکسن نده برا ملت ،بابا حداقل بشینن خونه کار سختیه ایا،

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
نمیدونم‌مردم ‌چه جوری میخوان بفهمن، که این دولت ول کرده همه رو تا بگیرن،حالا یه عده بمیرن یه عده هم ...

از ماست که بر ماست 

حال  ما نتیجه کارها و تصمیمات مردمی که نخواستن بفهمن چه  امروز چه چهل سال پیش