2733
2739
حالا جرات داری اینو به عروس بگو آدمو جر میدن که اتفاقا یعنی خانوادم برام ارزش گذاشتند اگه شماها نبر ...

بابای من اندازه ی یه ماه دونفر گرفته بود .اونم دلیلش این بود که مادرشوهرم اصرار داشت ما وعده های غذایمونو باهم بخوریم مامانمم به بابام گفت یخچالشو پرکن به منم گفت از روز اول غذات اماده باشه که مادرشوهرت بیخیال بشه😁😁

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالب اینجاس خونه ی خوده دوماد یا زیر ک..و...ن ننشه تک خواب و حموم دسشویی باهمن!اونوقت بیا فقط خواهر مادره دومادو ببین چه ایرادایی از جهاز میگیرن که الش کمه اینجاش کجه مارک نیست!دیدم که میگم

من والا باکلاس اون خانم کاری ندارم وندیدمشون...یه دقه متن خودتون رو بخونید همین برداشتی رو میکنید ک ...

تو هر تاپیک خنده دار یکی مثل شما پیدا میشه که منجر به ترکیدن تاپیک میشه. سرتو بنداز پایین کامنت ها رو بخون. لازم نیست به هر کامنت واکنش نشون بدی. مثل اینکه اصلا متوجه عنوان تاپیک نشدی. شب خوش

2728
2738
مادرشوهر خودهرم تو بله برون یه کلمه حرف نزد تنها چیزی که گفت این بود ببخشبدا لوسترو من به دخترم داد ...

😩😂دوست داشتی دادی  عرف نیست ک والله

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
تو هر تاپیک خنده دار یکی مثل شما پیدا میشه که منجر به ترکیدن تاپیک میشه. سرتو بنداز پایین کامنت ها ر ...

اهوم...اتفاقا ادمای مث شماهم زیادن ک باعث میشه بهترین بهترین دوران زندگی آدم بااسترس و تیکه و بدبختی گذرونده بشه...ک باچهارتا تیکه چوب واسباب واثاثیه  دهنتون رو ببندن😊

یلاخره ادم میدونه وضع همسرش چطوریه و در چه حد میتونه خونه بخره یا اجاره کنه درکل منظورم این بود که ...

درست هم هس موافقم من اینجور بودم اول اجاره کردم بعد جهاز خریدم چیزغیرضروری نداشتم چون میدونستم قراره که دوسال بعدش اسباب کشی کنم و اثاث اگه زیادمیبود اذیت میشدم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

اینکه مامان من سیسمونی بچم داد😂

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2706