2737
2734
عنوان

سنگ تقلبی کرد تو پاچه م😐چیکار کنم حالا خاک تو سرم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 91 پست
عه خب راهنمایی کن لطفا😍😍😍

ببین برو تو نت نزدیک ترین دادسرای محل زندگیت رو پیدا کن

بعد برو از توی نت بنویس پرینت برگه ی شکواییه 

یه دونه پرینت بگیر

قسمت شاکی مشخصاتتو بنویس

قسمت متشکی عنه شماره کارت طرف رو و اگر اسم و فامیلی صاحب کارت یادته

بعدش تو قسمت توضیحات هرآنچه اتفاق افتاده رو بنویس که تو سایت دیوار و... رفتی

فقط یه چیزی

اگر دفتر خدمات قضاییه نزدیک خونتون هست باز تو نت سرچ کن زنگ بزن یا برو اونجا بگو این شکواییه رو اینجا باید ثبت کنم یا برم مستقیم دادسرا؟ 

کارت ملیت حتما همراهت باشه 

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جوری دقیقا؟؟  سایت داره یا حضوری برم؟

شما اول باهاش یه قرار دیگه بزار و صداتون رو هم ضبط کن. هر چند که مدرک حساب نمشه .بهش بگو یا پولتو پس بده یا اینکه میری شکایت میکنی و جدی هم بگو .ولی اتها نرو یه مرد با خودت ببر

بله سایت دارن اما خودت باید حضوری بری

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2731

یاقوت کبود 200 تومن؟؟؟؟ از قیمتش معلوم بوده دیگه 🤔

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
شما اول باهاش یه قرار دیگه بزار و صداتون رو هم ضبط کن. هر چند که مدرک حساب نمشه .بهش بگو یا پولتو پس ...

اخه با وجود کرونا اصن حضوری خرید نمیکنم

خیلیم ضرر کردم سر همین خریدای اینترنتیم😐😐ینی کرونا میگرفتم راحت تر بودم

2738
😯😯😯ینی چند ماه بدو ام ؟ بعد چیکار میکنن اونا؟؟

چند ماه نیست یه بار میری بهت پیامک میزنن.

یه چند مدت طول میکشه شاید ۳ ماه

ببین اصلا پول برات مهم نباشه 

پول زیادی ندادی

اینکه میری حقخواهی میکنی مهم باشه برات 

اینقدر فاز منفی نگیر😉

خدایا هوای منو داشته باش،لطفا...🤲❤️
چند ماه نیست یه بار میری بهت پیامک میزنن. یه چند مدت طول میکشه شاید ۳ ماه ببین اصلا پول برات مهم ن ...

خب بعد شکایت ینی دیگه منو نمیخان؟؟‌

خودشو میگن بیاد؟

واقعا پیگیری میکنن برا این مبالغ کم؟

به پلیس جرائم الکترونیکی شکایت کن به جرم کلاهبرداری  

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706